Yemek Odası Modelleri Dekorasyonu

Salonlarınızın tamamlayıcısı yemek odaları her evin ihtiyacıdır. 2018 yemek odası kataloğu ile bizleri farklı tasarımlar ile buluşturuyor.

  • 04 Ekim 2017
  • 300 kez görüntülendi.

 

YEMEK ODASI MODELLERİ DEKORASYONU

   Şık tasarımları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih edilen mobilyalar bizleri yemek odası tasarımları ile buluşturuyor. Salonlarınızın tamamlayıcısı yemek odaları her evin ihtiyacıdır. 2018 yemek odası kataloğu ile bizleri farklı tasarımlar ile buluşturuyor. Tüm farklı tarzları tasarımlarında kullanan birçok firmaların 2018 yemek odası kataloğu yavaş yavaş oluşmakta her yaşa uygun model bulmak çok kolaydır. Yaşadığımız evlere estetik tasarımları ile şıklık katan birçok örneği yemek odası tasarımlarını yazımızın devamında inceleyeceğiz.

İlk olarak Bellona markasına ait Palais modeli ile sizleri buluşturuyoruz. 6 kişilik masaya sahip olan Palais yemek odasına vitrin, sandalye ve ayna da dâhildir. Koyu renkleri seven insanların tercih edeceği bu model evlerinizin havasını değiştirecek.

Bellona 2018 yemek odası dekorasyonu kataloğunda yer alan diğer bir model ise Oslo’dur. Canlı renklerin kullanıldığı bu yemek odası daha çok gençlere yönelik tasarlanmıştır. 3 farklı rengin bir arada kullanılmasıyla oluşturulan bu yemek odası ile salonlarınıza şıklık katacaksınız. Bu yemek odası tasarımını diğerlerinden ayıran başka özelliği ise kullanılan malzemelerin kanserojen etki yaratmamasıdır.

İnceleyeceğimiz diğer bir yemek odası modeli ise Angel isimli yemek takımıdır. Beyaz ve altın sarısının hüküm sürdüğü bu model şatafatlı salonlara sahip olanlar için daha uygundur. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu bu yemek odası takımı ile evlerinizi daha geniş gösterebilirsiniz. Açık renkler küçük odaları olanlar için daha uygun bir tercih olacaktır. Koyu renkler odaları daha küçük ve basık gösterirken açık renkler odalarınızı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Bu yazımız da sizler için yemek odası modelleri dekorasyonunu tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ