Yazlığınızı Aydınlatacak Dekorasyon Fikirleri

Yaz sıcaklarının iyice bastırmasıyla yazlıkçılarda evlerine gitmeye başladı. Eğer yazlığınızda kolay, şık ve rahat bir tasarım ile renk katmak istiyorsanız yazımızdaki ip uçlarını değerlendirebilirsiniz.

  • 10 Ağustos 2016
  • 6.504 kez görüntülendi.

EVİNİZİ AYDINLATACAK DEKORASYON FİKİRLERİ

Yaz sıcaklarının iyice bastırmasıyla yazlıkçılarda evlerine gitmeye başladı. Eğer yazlığınızda kolay, şık ve rahat bir tasarım ile renk katmak istiyorsanız yazımızdaki ip uçlarını değerlendirebilirsiniz. Çok fazla masraf etmeden harika öneriler sizleri bekliyor.

Yazlık bir evde eşya kalabalığı yapmak hiç bir zaman doğru olmamıştır bu 20 yıl önce de böyleydi şuanda da böyle yazlıkta insanlar huzuru ve rahatlığı aradığı için çok fazla eşya yerine hayatı kolaylaştıracak eşyaların olması çok daha değerlidir. Örnek verecek olursak evin genel durumu birbiriyle çatışmamalı yazlık ev yazın balkona attığımız masa sandalye gibi olmalı, rahat ve şık seçimlerinizde de açık renkli mobilyaları kullanmanızı öneriyorum. Yaz aylarında iç karartacak koyu renkler hem evin enerjisini kötü etkileyecek hem de size mutsuzluk saçacaktır. Keza sadece eşyalar değil evin duvar boyası da önemli her odaya aynı renk yerine farklı renkler tercih ederek rengarenk bir yazlık tercih edebilirsiniz.

Özellike oturma odasında çok fazla zaman geçiriyoruz bu odadaki bir duvarı diğer renklerden daha farklı renge boyarak odaya özel bir hava katabiliriz. Perdenin olduğu bir duvar olursa perde rengi ile orantılı bir renk çok daha hoş olacaktır. Koltukları da renkli köşe yastıkları ile süslemek eve renk katacaktır ve havasını değiştirecektir. Farklı dizaynlar ve tasarımlarınız ile sizlerde yazlıklarınıza kendinize has bir hava katabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için en güzel yazlık ev dekorasyon modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ