Yatak Odası Perde Modelleri

2016 yatak odası perde modelleri, 2015 yatak odası perde çeşitlerinden daha canlı ve gösterişli. Sizler için seçtiğimiz en güzel yatak odası perde modelleri.

  • 26 Aralık 2015
  • 141.178 kez görüntülendi.

Yatak Odası Perde Modelleri

2016 yatak odası perde modelleri, 2015’e göre çok daha dekoratif ve gösterişli bir hal aldı. Bu yıl çıkan yatak odası perdeleri sadece yatak odası için özel olarak tasarlanmış modellerden oluşmakta. 2016 yılı için tercih edebileceğiniz yatak odası perdeleri dekoratif ve şık durmalarının yanında ışık geçirmezliği ile öğleden sonrada yatak odalarında uyumaya imkan tanıyor.

Özellikle perdelerin alt kısmında kullandığımız güneşlikler; yaz aylarında öğleden sonraki güneş ışığını büyük oranda kesemediği için, yatak odasında bu saatlerde uyumak zor oluyordu. Bu yıl ise yatak odası perdelerinin altına yer alan güneşlikler gün ışığını %90 oranında keserek, yatak odasını uyumak için elverişli bir hale getiriyor.

2016 Yatak Odası Perde Modellerinde Neler Var?

Kumaş güneş perdesinin ortasına siyah bir yapı geçirmişler ve önü arkası istediğiniz renk ile kombinleyip böylece asla güneş ışığını yatak odasına geçirmiyor. Bu kalın perdeler yanlara çekildiğinde de fon perde görüntüsü veriyor. İşte size yatak odası perde modelleri 2015 sezonu için hem tül perde, hem güneşlik,hem fon perde, hem de stor perde modelleri.

2016 Yatak Odası Perde Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Jack dedi ki:

    Avangard tarz?n doga ile birleserek ortaya sundugu Lale Yatak Odas? Tak?m? Mobilyam Online fark? ile sat?sta!

BİR YORUM YAZ