Weltew Mobilya

  • 16 Nisan 2015
  • 1.778 kez görüntülendi.

Weltew Mobilya Her Zaman En İyisi ve En Yenisi

Weltew Mobilya, “En iyisi En yenisi” sloganı ile çıktığı bu yolda her geçen gün kendilerinden daha fazla bahsettirmeye başlamıştır. Çünkü firmanın ürünleri her açıdan müşteriyi tatmin edebilmektedir. Ev dekorasyonu açısından her odaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşan firma, yeni sezon ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Yemek odalarına farklı bir soluk getiren firma yeni ürünleri ile kaliteyi daha ucuza getirmeyi başarmıştır. Dora, Dream, Duru, İstanbul, Moon, Plus, Slash gibi yeni ürünleri gerek dekoratif açıdan gerekse fiyat açısından sizleri tatmin edecek düzeydedir. Kısacası çok uygun fiyatlara bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Salon takımlarında ise 3 farklı modeli ile hizmet veren Weltew mobilya, salonunuzun dekorasyonunu istediğiniz şekilde düzenleyebilmektedir.

—Boss Salon Takımları: Beyaz koltuklar ile renkli yastıkların çok güzel bir uyum içinde olduğu salon takımıdır.

—İstanbul Salon Takımları: Klasik hatların ön plana çıktığı ve aynı zamanda zarif çizgilerin yer aldığı şık bir salon takımıdır.

—Power Salon Takımları: Modern desenleri ile dikkat çeken salon takımında krem rengi hâkimdir.

Firma ayrıca gençler içinde pek çok farklı genç odası modeline sahiptir. Sweet, Romina Turkuaz, Minero, Pink, Red Car, Romina Krem, Liny, Endam Genç, Yakamoz ve Şeker Kız genç odası modelleri ile oldukça dikkat çekmektedir.

Weltew Mobilya ürünleri sayesinde evinizi çok daha rahat bir şekilde dekore ederek eğlenceli ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ