Tepe Home Yemek Odası Modelleri

Yemek odaları, yeterli alana sahip olan evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Yemek odaları; konumlandırılan alana, boyutlarına, kullanılan aksesuarlara ve genel bütünlüğe göre özenle seçilmelidir.

  • 25 Mayıs 2016
  • 11.056 kez görüntülendi.

Tepe Home Yemek Odası Modelleri

Yemek odaları, yeterli alana sahip olan evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Yemek odaları; konumlandırılan alana, boyutlarına, kullanılan aksesuarlara ve genel bütünlüğe göre özenle seçilmelidir. Yemek odası takımına dahil olması gereken parçalar; masa, sandalye, konsol, konsol aynası, komodin ve gümüşlüktür. Alanın genişliğine göre bu takıma köşe sehpa, orta sehpa, kitaplık, televizyon ünitesi ve büfe de dahil olabilir. Bu ürünler özel tasarımlarda istenilen boyutta ve istenilen parçalar dahilinde üretildiği gibi, hazır modellerde belirli parçalarla tasarlanmış oluyor.

TEPE HOME AVANTAJLARI

Mobilya ve ev aksesuarları alanında faaliyet gösteren öncü marka Tepe Home, yemek odası modellerinde de oldukça iddialı görünüyor. Geniş ürün yelpazesi ve geniş fiyat aralıklarıyla karşımıza çıkan Tepe Home Yemek Odası Modelleri; modern üretim teknikleri ve estetik ürünleriyle kısa sürede seçim yapabilmenizi sağlıyor. Bu modeller fonksiyonel olarak bir çok özelliğe sahip olduğu ve fazla yer kaplamadığı gibi, tasarımsal anlamda da oldukça göz alıcı bir etki yaratmaktadır. Nakliye ve kurumlum anlamında da verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetine büyük önem veren Tepe Home, güvenli alışveriş konusunda bir hayli güçlü bir imaja sahip.

TEPE HOME YEMEK ODASI TASARIMLARI

THERESA YEMEK ODASI TAKIMI

Theresa yemek odası takımı 4 adet sandalye,komodin, konsol, konsol aynası, yemek masası ve gümüşlükten oluşmaktadır. Toplam fiyatı 7140 TL olan bu takım salonunuzda ahşap ve beyaz rengin kombinasyonunu gözler önüne seriyor. Bu takımın en önemli özelliği masanın açılıp büyüyebilir hale gelmesidir. Eğer çok sayıda misafir ağırlıyorsanız masanızı sürekli açılır pozisyonda bekleterek sandalye sayısını da arttırabilirsiniz. Sandalye ve masanın ayaklarındaki ahşap desenler dışında diğer mobilyalar lake özelliklere sahipken, sandalyenin kumaşları da bu beyaz görünüme uyum sağlamaktadır.

GAYDA YEMEK ODASI TAKIMI

Gayda yemek odası takımı için daha büyük bir alana sahip olmanız gerekir. Bu yemek odası takımı; konsol, dresuar, orta sehpa, yemek masası, köşe sehpa, ayna, büfe, sandalye ve televizyon ünitesinden oluşur. Gayda yemek odası takımı evinizde doğal ahşap görünümün ve sadeliğin öncüsüdür. Ahşabın geleneksel dokusu değiştirilmeden elde edilen bu antik tasarım doğallıktan ve dinamiklikten yana olan kullanıcıların ilk tercihidir.

OSCAR YEMEK ODASI TAKIMI

Oscar yemek odası takımı, yalın ve modern tasarımlardan hoşlanan kullanıcıların gözdesidir. Gümüşlük, konsol, masa, sandalye, büfe, kare orta sehpa, puf, televizyon konsolu ve köşe sehpadan oluşan bu takım, dekorasyon anlamında sadeliğin ve zarafetin öncüsüdür. Bu yılın trendleri arasında yer alan sandalye yerine puf kullanımı, oscar yemek odası takımına farklı bir özellik katmıştır.

Bu yazımızda sizler için en güzel tepe home 2016 yemek odası modellerini galeri olarak tanıtım amaçlı derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ