Tarz Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Kimi zaman bir salonun, kimi zamansa bir oturma odasının göz bebeğidir koltuk takımı. Bazen televizyon karşısında eşimizle izlediğimiz romantik bir film, bazen dostlarla yapılan derin ve hararetli sohbetler, bazense kahveden alınan bir yudumla kendimize ayırdığımız minik bir vakit.

  • 03 Temmuz 2016
  • 4.314 kez görüntülendi.

TARZ MOBİLYA KOLTUK TAKIMI

Tarz Mobilya sağlam, kaliteli, çağdaş, modern, en kaliteli, en tarz ürünleri ve en son trend modelleri, en uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefleyerek yılların vermiş olduğu mesleki tecrübenin birikimleriyle hizmet vermektedir.

Kimi zaman bir salonun, kimi zamansa bir oturma odasının göz bebeğidir koltuk takımı. Bazen televizyon karşısında eşimizle izlediğimiz romantik bir film, bazen dostlarla yapılan derin ve hararetli sohbetler, bazense kahveden alınan bir yudumla kendimize ayırdığımız minik bir vakit. Güzel ve rahat bir koltuk, salonumuzda geçen her güzel anda az da olsa mutlaka bir rol sahibidir. Birçok anımıza tanıklık eden koltuk takımı aynı zamanda salonumuzun da dekorasyonunda ciddi bir söz sahibi olup, en dikkat çeken parçaların belki de başında gelir. Peki bir koltuk takımı tercih edilirken nelere dikkat edilmeli, neler göz önünde bulundurulmalı?

Öncelikle salonumuzun boyutları mutlaka değerlendirilerek salon ölçülerine uygun, bulunduğu mekânı boğmayacak veya küçük kalmayacak bir koltuk takımı tercih edilmeli. Mekânın genel tasarımı ile aynı akışta, diğer mobilya ve parçalar ile mutlaka uyum sağlayacak bir tasarım aranmalı. Örneğin klasik tasarıma sahip bir salonda modern hatlara sahip bir koltuk takımı pek de şık durmayacak dekorasyonu bozabilecektir. Bunun yanında mobilyanın kaliteli malzemeden, yani sağlam bir ağaçtan yapılıp yapılmadığı mutlaka göz önünde bulundurulmalı, aksi halde koltuk takımınızın ömrü sandığınızdan çok daha az olabilir. İlk bakışta daha ucuz görünen, fakat uzun vadede çok daha pahalıya gelen bu tür ucuz koltuk takımları kesinlikle tercih edilmemelidir.

2016 yaz mevsimine ülkemizde henüz girilmişken renkli ve modern hatlara sahip koltuk takımları bu yazın modası, ancak klasik kesim mobilyaların da hâlâ hatrı sayılır bir talep kitlesi mevcut.

Bu yazımızda sizler için tarz mobilya koltuk takımı modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ