Taç Perde Modelleri

Taç Perde Modelleri: Taç’ın en güzel stor perde, tül perde, zebra, fon perde, black-out, pano ve kendini temizleyen fon perde modelleri ve taç perde fiyatları.

  • 18 Mart 2016
  • 29.371 kez görüntülendi.

Taç Perde Modelleri

Taç perde, taç markasının 40 yılı aşkın süredir ev tekstili için tasarladığı ürünlerden biridir. Perde değiştirmek istendiğinde akla ilk gelen modellerden biri olan Taç perde modelleri, taç markasının sürekli kendini yenilemesi ve ihtiyaçlara uygun perde tasarımları ortaya çıkarmasından ileri gelmektedir. Dünyada ilk kez markalaşma programı TURQUALITY hayata geçiren taç perde yurt dışı faaliyetlerini de her geçen gün geliştirmektedir.

Taç perde ÜR-GE ve AR-GE bölümünden 500 kişilik bir kadro ile çalışmakta. Bu büyük kadro ile yenilikçi tasarımları sürekli karşımıza sunan taç perde evin tüm odaları için; Stor perde, tül perde, zebra perde, fon perde, black-out, pano perde ve kendini temizleyen fon perde olmak üzere 7 farklı perde çeşidinde yüzlerce ürünler karışımıza çıkmaktadır.

Taç perde fiyatları: Taç perde modellerinin hazır paketi 39 TL gibi bir rakamdan başlayarak kalitesine göre 579 TL’ye kaçar çıkmaktadır. Zorlu gurubunun markası olan taç perdeleri tac.com.tr adresinde veya Türkiye genelini yayılmış şubelerinden temin edebilirsiniz.

Taç Perde Modelleri (Galeri)

Bu yıl ve geçmiş yıllarda en beğenilen modelleri sizlere resim galerisi şeklinde sunuyoruz, beğendiğiniz perde modelinin resmine tıklayarak fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Ayrıca tüm markaların en güzel örneklerini Perde modelleri konumuz içerisinde inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ