Stüdyo Daire Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Stüdyo dairelerde alan kısıtlılığı olduğundan ötürü etkili bir görselliği yakalamak adına doğru planlama ile işe başlamak gereklidir. Üstelik bu planlamayı yapabilmek içinde uçuk rakamlara kesinlikle gerek olmayacaktır.

  • 05 Mayıs 2017
  • 548 kez görüntülendi.

Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo dairelerde alan kısıtlılığı olduğundan ötürü etkili bir görselliği yakalamak adına doğru planlama ile işe başlamak gereklidir. Üstelik bu planlamayı yapabilmek içinde uçuk rakamlara kesinlikle gerek olmayacaktır. Sadece doğru adımları izlemeniz hem alanı geniş hem de şık göstermenizi sağlayacaktır. Yani Stüdyo Daire Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Sorusuna birkaç örnekle cevap vermek gerekirse, özellikle alanın ferah bir görünüm kazanması için tabandan kar etmek adına doğru hamleler yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Mesela tv ünitesi kullanmak alanı son derece daraltacak ve kasvetli bir havaya bürüyecektir. Son yıllarda ünitelerin moda olduğu ve şık bir duruş sergilediği doğrudur. Fakat stüdyo daireler için kesinlikle kullanımı uygun değildir. Bunun yerine duvara monte edilen raflı bir sistem arasına yerleştirilen televizyon çok daha hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Ayrıca bu uygulama ile tabandan kazanılan yer ile alan olduğundan çok daha ferah olacaktır. Bununla birlikte 2017 Stüdyo Daire Dekorasyonu için tavan yüksekliği müsaitse asma kat fikri oldukça avantajlıdır. Asma kat ile var olan alana ekstra bir alan sağlamak ve bu alanı yatak odası olarak kullanmak, son derece doğru bir hamle olacaktır. Birçok yaşam alanında kitaplık detayı olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak stüdyo daire için kitaplık yine alan daraltıcı bir seçim olacaktır. Bu sebeple dekoratif tasarıma sahip duvar rafları, kitaplık için doğru tercihler arasındadır.

Ayrıca dolap ile kitaplık gibi gereçlerin arasına saklanan yatak tasarımları da küçük alanlar için son derece cazip fikirlerdir. Bunun için çok fonksiyonel dönüşebilen mobilya tasarımlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Bu noktada merak ettiğiniz Stüdyo Daire Dekorasyon Fiyatları ise her dekorasyon uygulamasında olduğu gibi tercih edeceğiniz tasarım ve dekorasyon çeşidine bağlı olacaktır. Bütçenize uygun birçok alternatifinizin olacağı için zevkinizle örtüşen tasarımları değerlendirerek ferah bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için stüdyo daire dekorasyonunda fikir edinebileceğiniz örnekler paylaştık.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ