Son Moda Salon Dekorasyonu

Son Moda Salon Dekorasyonu ve Dizayn Fikirleri: Salon dekoru yaparken kullanılacak mobilya, duvar kağıdı ve aydınlatma fikirleri ile salon dekorasyonu örnekleri

 • 20 Aralık 2015
 • 629.264 kez görüntülendi.

Son Moda Salon Dekorasyon Dizaynı

Salon dekoru yapacaksanız bir takım fikirlere ihtiyacınız var demektir. Salon bir ev içinde en fazla kullanılan, aile ile en fazla vakit geçirilen alandır. 2016 son moda salon dekorasyonu fikirlerimizden bu manada yararlanabilirsiniz. Salon dekorasyonu yapılacaksa asma tavanlardan zemin döşemesine, mobilya ve koltuk takımı modellerinden tv ünitesine, tül perde modellerinden halı modellerine kadar bir çok detaya dikkat edilmelidir. Her hangi bir renk asma tavan yaptığınızda mutlaka ona uygun zemin döşemesi yapılmalı, tül perde ve halıların, mobilyalarla ya tamamlayıcı yada aynı renklerde olması gerekir.

Eğer siz çok canlı renkleri seviyorsanız bile; mobilyalarda pembe, koltuklarda sarı, ünitelerde yeşil, tavanda mavi renk gibi aşırı farklı renkleri seçerseniz salonunuza istediğiniz dizaynı verirken büyük bir hüsranla karşılaşabilirsiniz. 2016 son moda salon dekorasyonu fikirlerimizin yer aldığı resim galerimizde de görebileceğiniz gibi cıvıl cıvıl renklerin birbiri ile uyumlu olması, salonda en fazla 2 canlı rengin kullanılması veya sade ama gösterişli fikirlere yönelinmesi gerekir.

Salon için dekorasyon yaparken renkli ve led ışıklardan faydalanabilirsiniz, led ışıklar salonunuza ayrı bir hava katarken bunun yanı sıra salonun daha zengin görünmesini sağlar. Dilerseniz mobilyalarınızı içine alacak 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla salonunuza derinlik ve yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz.

İşte sizler için 2016 yılı için seçtiğimiz salon dekorasyonu için en güzel dizayn fikirleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. TALHA dedi ki:

  Salonda led güzel bir seçim mi? Her zaman düşündüm ve spot her daim daha mantıklı gelmiştir. Spot daha zengin gösteriyor nacizane tavsiyem.

 2. ayzun dedi ki:

  epey emek vererek seçmişsiniz gerçekten..

 3. Emre İLKADLI dedi ki:

  Bakalım 2017’de neler bekliyor bizi:)

 4. Hüseyin dedi ki:

  2016 dekarosyon modelleri gayet iç açıcı. Çok hoşuma gitti. Geçen senelere göre renk tonları daha ferah…

BİR YORUM YAZ