Şık Halı Modelleri

2018 Şık halı modelleri farklı desenleri ve boyutlarıyla odalarımızın önemli parçası olarak karşımıza çıkmayı başardı. Günden güne gelişen teknoloji ile değişen halı makineleri birbirinden güzel ve kaliteli halıları dokuyup birçok renk ve modelleri ile biz kullanıcıların beğenisine sunuyor.

  • 02 Kasım 2017
  • 361 kez görüntülendi.

ŞIK HALI MODELLERİ

   2018 Şık halı modelleri farklı desenleri ve boyutlarıyla odalarımızın önemli parçası olarak karşımıza çıkmayı başardı. Günden güne gelişen teknoloji ile değişen halı makineleri birbirinden güzel ve kaliteli halıları dokuyup birçok renk ve modelleri ile biz kullanıcıların beğenisine sunuyor. Tabi ki bize düşen her zaman olduğu gibi her oda için dekora uygun halıyı seçmekle başlıyor.

Halı uzun yıllar kullanılan bir parça olduğu için, halınızın modeline ve rengine karar verdikten sonra halı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de bilmekte fayda var. Halı alırken belli bir bütçe ayırdıysanız, bütçenizi aşmadan istediğiniz modelde ve dokuda bir halı bulmanız mümkün.

Temizliğini mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir. Halıdan çıkmayan lekeler bayanların kabusu haline gelebiliyor. Bu yüzden devamlı halınızı yıkatmaya göndermek istemiyorsanız, sık dokuma halılardan uzak durmalısınız. Sık dokunan halılardan lekeyi çıkartmak çok güç hatta imkansız diyebilirim. Her odanın halısı mutlaka ayrıdır.  Salon için daha modern bir halı seçerken, oturma odanız için daha kullanışlı ve spor bir halı kullanabilirsiniz. Yatak odanız büyükse küçük parçalarda aynı modelde birden fazla halı kullanabilirsiniz. Doğru yerleştirildiği zaman yatak odanıza hoş bir şıklık katacak.  Mutfak halısı diğer halılara nazaran daha çabuk kirlenir ve daha sık temizlik ister. Rengi atmayacak ve leke tutmayan yapıda halı mutfakta kullanım için daha rahat olacaktır. Dolaplarınıza uygun renkte bir halı her odada olduğu gibi mutfağınıza stil katan bir etkendir. Eğer odanızda farklılık yaratmak istiyorsanız 3 boyutlu halılarda oldukça popüler. Gelişen teknoloji ile desenlerde farklılık sıra dışı görünümü ile dikkat çekiyor. 3 boyutlu tablolar, duvar kağıtları biblolardan sonra halıda da kullanılan 3d ile odanızda farklı bir enerji ve görsellik yakalayabilirsiniz. Herhangi bir odanızı dekore etmek isteyip, bütçeniz el vermiyorsa 3d halı modelleri ile odanızın bir anda görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için şık halı modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ