Sergi Mobilya

  • 05 Mayıs 2015
  • 4.854 kez görüntülendi.
Sergi Mobilya

Sergi Mobilya, Kayseri’den tüm Türkiye’ye şıklık, rahatlık ve kalite üretiyor. Ev dekorasyonu başta olmak üzere, ürettiği dekoratif ürünler ile dilediğiniz tüm mekanlarda size hizmet veren Sergi 18bilya, 12.000 metrekare kapalı, 45.000 metrekare açık olmak üzere toplam 57.000 metrekarelik üretim alanı ile mobilya sektörüne artı değerler katmaya devam ediyor.

Talep edilen, kaliteli ürünler ile dekorasyon olduğu zaman, kalitesini belgeleyen Sergi Mobilya; MRP, ERP sistemleri ve TSE – ISO 9001:2000 kalite yönetimi sistemi ile en kaliteli dekorasyonu size ulaştırıyor. Üstelik tüm bunları yaparken, sahip olduğu ‘Çevre Yönetim Sistemi’ ile doğaya kesinlikle zarar vermiyor. Sergi Mobilya kurulduğu ilk günden bu yana, evinizin hem içini hem de dışını sağlıklı yaşam alanları olarak görebilmek için çalışıyor. Çevre Yönetim Sistemi’ni doğanın sürekli değişen dengesini göz önünde bulundurarak güncelleyen Sergi Mobilya, böylece günün gereksinimlerine de kayıtsız kalmıyor.

Koltuk takımları, Avangarde takımlar, Delux takımlar, Maksi takımlar, Yataklar ve Bazalar ile, hayalinizdeki mükemmel dekor; Sergi Mobilya sayesinde en kaliteli biçimde evinize geliyor.

sergi mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ