Sedir Mobilya

  • 27 Nisan 2015
  • 3.393 kez görüntülendi.
Sedir Mobilya

Sedir Mobilya, 1970 yılından bu yana Ankara’dan yurt içi ve yurt dışına klasik mobilyalar üretmektedir. 13.850 metrekarelik kapalı alan üretim merkezine sahip olan firma tecrübeli ve uzman kadrosu ile klasik ev ve modern ofis mobilyaları üretmektedir. Türkiye’de klasik mobilyanın öncü ve aranılan markası olan firma geniş bayi ağı ile dünyanın her yerindeki müşterilerine ulaşabilmektedir.

Firmanın, ISO 9001-2000 kalite yönetim şartlarına uygun olarak ürettiği yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları ve ofis mobilyaları müşterileri tarafından beğeniyle takip edilmektedir. Bünyesinde çalışan iç mimarlar ve teknik ekip sayesinde dekorasyon konusunda da tecrübe ve fikirlerini müşterilerine aktarmaktadır.Çeşitli devlet kurumları, oteller ve şahıs firmalarının mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
sedir mobilya

Malzeme ihtiyaçlarını sektörün önde gelen tedarikçilerinden temin eden firma ürettiği ürünlerde kalite ve rahatlıktan ödün vermemektedir. Sedir mobilya, fabrikada kullandıkları ileri teknoloji ekipmanları ile ürettiği mobilyalar için satış sonrası teknik destek te vermektedir.Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlarda ürünlerini sergileyen Sedir mobilya, gösterilen ilgi ve memnuniyet ile sektörün en çok tercih edilen markalardan biri olduğunu kanıtlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ