Saray Halı Modelleri

Saray Halı Modelleri: Saray halı modelleri 2016 yılında zengin desen, renk ve kalitesi ile ilk tercih edeceğiniz halı modellerinin başında gelecek.

  • 04 Nisan 2016
  • 160.881 kez görüntülendi.

Saray Halı Modelleri

Saray halı modelleri 2016 yılında birbirinden zengin desenler, renk uyumu ve kalitesi ile ilk tercih edeceğiniz halı modellerinin başında gelecek. kalitesi ve güvencesi ile 44 yıldır kendini ispatlamış halı firmasıdır. Gelişen ve artan bayileri sayesinde Türkiye’nin her bölgesinde satış hizmeti sunmaktadır.

Kanıtlanmış başarıları sayesinde TSE damgası almış ve halı firmaları arasında en iyi bilenen halı markası olarak ilk 6’nın içine girmiştir.

Saray Halı Modelleri: Saray halının New ırmak, new ırmak duvardan duvara, saltanat, saray, saray asil, saray blanca, saray hera, saray imge, saray ipeksi, saray new kids, saray Şiraz, saray uşak, saray vintage, saray zen, sedef, sembol, vizyon ve vizyon soft modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Son günlerde artan şikayetler üzerine Saray halı bu konuda bir bildiri yayınladı ve internetteki resmi satış sitelerinin Sarayhalioutlet.com olduğunu ve bu site dışında satılan saray halıların kurumları ile hiç bir ilgisi olmadığını bildirdi. Bizde siz ziyaretçilerimize aşağıda gördüğünüz modelleri almak isterseniz, orijinal ürün ve garantisi yönünden mağdur olmamanız için sarayhalioutlet veya saray halı mağazalarından almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Saray Halı Modelleri

Saray halı kullanıma başladıktan sonra satıcının size önerdiği kullanım önerilerine uyabilir veya saray halının kendi sitesinden temizlikle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Evrim Lüleci dedi ki:

    Çakil taşlı kahve halıya nerde bulabilirim etlik ankarada kecioren de oturuyorum Teşekkürler dönerseniz sevinirim

  2. Kadir dedi ki:

    Siparişi nasıl vereceğiz

BİR YORUM YAZ