• DOLAR
  6,7855
  %0,22
 • EURO
  7,4100
  %0,36
 • ALTIN
  376,13
  %0,82
 • BIST
  8,5318
  %0,78
Salon Koltuk Modelleri

Salon Koltuk Modelleri

Salon Koltuk Modelleri

Salonlarımız evlerimizin en önemli mekanlarındandır. Bu mekanların dekorasyonu diğer odalardan daha farklıdır. Bu yüzden dekorasyon için önemli noktalar vardır. Bu detayların başında koltuk takımları gelmektedir. Koltuk takımları hem kullanım açısından hem de dekorasyon anlamında odanızın demirbaşı sayılmaktadır. O yüzden koltuk takımı seçimi oldukça önemlidir. Seçim konusunda en önemli nokta rahat olmasıdır. Buna ilave olarak koltuğun malzemesi ve detaylarıdır. Koltuk takımındaki malzemeler konusunda ahşap kullanımı şuan oldukça rövaştadır. Lakin sadece ahşap detayların olması yeterli değildir. Metal detaylarda eklenmesi tasarımı başka bir boyuta çıkaracaktır.

Eskiden genellikle deri malzemeli koltuk takımları tercih edilmektedir. Lakin günümüzde inşaların zevk ve renkleri modern dünyanın da etkisi ile hızlı bir şekilde değişmektedir. Buna ilave olarak daha çok pudra renkler daha çok ilgi görmektedir. Bununla birlikte önceden daha koyu renkler tercih edilmekteydi. Lakin artık daha açık renkler tercih edilmektedir. Bu renklerin tercihinde genellikle kolay temizlenebilir olması gerekmektedir. Buna ilave olarak küçük dekoratif ürünler ile tasarım tamamlanmalıdır. Genellikle modern ve estetik etkiyi yakalamak için daha çok sade renk ve modeller tercih edilmektedir. Örneğin beyaz, gri veya sarı gibi renklerin güzel bir albenisi olmaktadır. Koltuk takımlarının en büyük tasarım detayları da sırt yastıklarıdır. Artık genellikle koltuk takımı ile aynı renklerden daha çok aykırılık oluşturmak için zıt renkler tercih edilmelidir. salonlarımız için koltuk seçerken dikkat etmemiz gereken en temel etmenleri anlattık ama buna ilave günümüz modern koltuk modelleri devamlı olarak kendini güncellemektedir. en güncel modelleri takip ederek en doğru ürünü seçmenizi yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için modern koltuk takımları yazı eşliğinde derlediğimiz galeriyi inceleyebilirsiniz. Bu yazı tamamen tanıtım amaçlı yazılmıştır.

Salon Koltuk Model Örnekleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-02-29 22:43:41
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar
2018-01-08 20:41:08
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:37:56
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:36:58
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar ?
2018-01-08 20:23:09