2018 Salon Dekoratif Ürünleri

Günden güne yenilenen dekoratif ürün çeşitliliğine yetişmek oldukça zor. Öylesine hoş tasarımlar var ki, insanın salonu yanı sıra, hayal dünyasını bile süslüyor.

  • 30 Temmuz 2018
  • 61 kez görüntülendi.

2018 Salon Dekoratif Modelleri

 

Bayanlar için salon bir evin nabzıdır. Modern, klasik, spor farketmeksizin en çekici mobilyalar, perdeler ve dekoratif ürünler bu alan için seçilir. Genelde konuklarımızı ağırladığımız salon dekorasyonu olmazsa olmazlardan. Aslında odadaki her bir parça kadar büyük rol oynayan dekoratif ürünlerdir. Bu ürünler odanın, görsel düzeyini oldukça yükseltir. Hemen hemen birbirinden farklı modellerle her evi süslediğide tartışılmaz bir konu. Bu ürünlerin çeşitliliği ve modelleri saymaya kalksam emin olun bitmeyecek. Günden güne yenilenen dekoratif ürün çeşitliliğine yetişmek oldukça zor. Öylesine hoş tasarımlar varki, insanın salonu yanı sıra, hayal dünyasını bile süslüyor diyebilirim.

Her bütçeye uygun dekoratif eşya bulunmakla beraber, ekonomik gücünüz varsa özel tasarımlardanda faydalanabilirsiniz. Önemli olan salonunuza uyumlu ürünleri doğru kullanabilmekten geçiyor. Salonda dekoratif ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken noktadan biri kendinizi rahat hissedebileceğiniz, bir yandan şık bir yandanda kullanışlı malzemeler seçmeniz. Salon eşyalarının bütünlüğü baz alınarak kişilerin zevk ve beğenisine yönelik kullanılmalıdır. Göz yormayan aksesuarlar odanızda daha sıcak gösterir. Kendi ruhunuzu yansıtabilmek için renkleri önceden belirlemeniz işinizi daha kolaylaştıracak. Örneğin, salonunuzda kullanacağınız farklı boyutlardaki ferforje mumlarla yuvanıza hoş bir sıcaklık katabilirsiniz. Tablolarda salonu bütünleştiren bir aksesuardır. Zevkineze uygun bir tablo ile salonunuza ruh katarken, soyut resim tablolar hem klasik hemde modern tarzda döşenmiş salonlarda harika bir uyum yakalamakta. Çeşitli biblolarla, masanızı ve duvarlarınızın bazı bölümlerini süsleyebilirsiniz. Farklı bir boyut katmak isterseniz, misafir odanızda akvaryum fikrinin harika oldığunu düşünüyorum. Duvara monte edilmiş yada portatif bir akvaryumla hem ruhunuzu dinlendirirken, salonunuzda hoş bir hava oluşturabilirsiniz. Önemli bir unsurda, salonda aydınlatmalardır. Kullanacağınız lambederler, abajurlar ve avizeler odanın havasını değiştirir. Salonuna doğru bir aydınlatma sağlarsanız, odanız bir o kadar çekici görünücek. Salonlarda kullanacağınız zarif ve klasik bir abajur klasik mobilyalarla bütünleşerek eşsiz bir görüntü ortaya çıkacaktır.

 

Bu yazımız da sizler için Salon Dekoratif Ürünlerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ