Renkli Banyo Dekorasyon Örnekleri

Evimizdeki banyolar,günün yorgunluğunu rahat bir şekilde üzerimizde atabilmek için ve kendimizi huzurlu bir şekilde dinleyebilmek için kullandığımız yerdir.

  • 05 Haziran 2016
  • 3.200 kez görüntülendi.

TREND BANYO MODELLERİ

Evimizdeki banyolar,günün yorgunluğunu rahat bir şekilde üzerimizde atabilmek için ve kendimizi huzurlu bir şekilde dinleyebilmek için kullandığımız yerdir.Çalıştığınız her ortamda olduğu gibi bilim adamları tarafından yapılan araştırmaya göre banyolarınızın da düzenli olması gerekmektedir.Eğer ki tam tersi bir durum gözlemliyor iseniz stres atmak yerine daha fazla stres yaşarsınız ve bu sizin için olumlu bir sonuç doğurmaz.

Banyo dekorasyonunda kullanabileceğiniz aksesuarlar;

  • İlk önce banyonuzun kaç metrekare olduğunu bilmeniz gerekmektedir.Çünkü seçeceğiniz aksesuarların yerlerini ve türlerini ona göre karar vermelisiniz.
  • Banyonuzda bulunması gereken önemli aksesuarlar;vitrifiye (klozet),ellerinizi yıkayacağınız lavabo ve banyonuzun metrekaresine göre küvet veya duşa kabindir.
  • Yukarıdaki aksesuarları tamamlandıktan sonra bu malzemelerin yapımında kullanılan malzeme türlerini seçmeniz tamamen sizin zevkinize kalmaktadır.(Seramik,ahşap vb.)
  • Apartman dairesinde yaşıyor iseniz banyoya ayrılan alan diğer odalara göre küçüktür.Alanınızın küçük olması dolayısıyla sık kullanacağınız malzemeleri (havlu,saç kurutma makinesi,kişisel bakım eşyaları) bunları banyonuzun uygun bir yerine dolap yaptırarak düzenli bir şekilde muhafaza ediniz.
  • Küçük banyolarda canlı renkler ve ayna kullanırsanız başlı başına farklı bir dekorasyon olmuş olur ve banyonuz daha büyük gözükür.

Banyo dekorasyonlarınız da modern  görünüm elde etmek istiyorsanız bu yazımızda sizler için trend banyo modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ