Renk Mobilya

  • 26 Mart 2015
  • 1.507 kez görüntülendi.
Renk Mobilya

Renk Mobilya, klasik tutkunları için

Klasik mobilya denilince akla ilk gelen isimlerden biri Renk Mobilya. 1968 yılında Rize’de ilk mağazasını açtığında da klasik mobilya tarzını benimsemişti. Bugün ikinci nesil, yine aynı dürüstlük, kalite ve deneyim ile firmayı daha ileri noktalara götürüyor. Renk Mobilya firması mobilya ve dekorasyon üretimlerini 4 bin metrekarelik kapalı bir alanda yapıyor. Hem yurt içinde hem de ülke dışında farklı tasarımları ile önemli bir pazar payına sahipler.

Her ne kadar mobilyalar klasik olsa da çok genç bir ekibe sahipler. Çalışanlar aynı zamanda dinamik ve eğitimliler. Firma yönetimi de çalışanların bilgi ve el becerilerinin artması yönünde desteği esirgemiyor.

Firmanın ana mobilya gruplarını yatak odası, oturma grubu ve yemek odası grupları oluşturuyor. Bunların yanında ev dekorasyonunda önemli payı olan çeşitli dekoratif ürünler de tasarlanıyor.

Firmanın ana müşteri grubunu konutlar ve ofisler oluşturuyor. Ancak bar, restoran, kafe ve otellerin dekorasyonu için özel tasarım ve uygulama hizmetleri de veriyorlar.

Mobilyaların üretimi ile ilgili olarak sektörde kullanılan son teknolojiyi yakından takip eden firma, üretimin hemen her aşamasını kendi tesislerinde gerçekleştiriyor. Çalışma alanları klasik olduğu için üretimde el işçiliğinin de belli bir ağırlığı var.

Renk Mobilya, müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri ile her zaman onların yanında olmaya çalışıyor. Onlara ergonomik ve sağlıklı mobilyalar sunarak yaşam biçimlerini iyileştirmek ve sektördeki kalıcılığını sürdürmek istiyor.

??????????????

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ