2019 Rabsodi Genç Odası Takımları

2019 Rapsodi genç odası takımlarında aradığımız her şeyi bulmak çok kolay. Çocuklarımızın dünyasını güzelleştirecek ve geliştirecek yepyeni tasarımlarıyla yine tüm beğenileri üzerinde toplayacak.

  • 19 Şubat 2019
  • 43 kez görüntülendi.

2019 RAPSODİ  GENÇ ODASI TAKIMLARI

2019 Rapsodi genç odası takımları çocuklarımızın dünyasını güzelleştirecek ve geliştirecek yepyeni tasarımlarıyla yine tüm beğenileri üzerinde toplayacak. Aile olmanın en güzel anlarından biri çocuğumuz olacağını öğrendiğiniz zamandır. Çocuk haberini aldığımız andan itibaren eşler arasındaki bağ bir kat daha güçlenir. Çünkü çocuk anne babaya verilen en güzel ve en özel hediyedir. Merakla ve heyecanla kucağımıza alacağımız günü beklerken bu zaman zarfında onunla ilgili hayaller kurmaya başlarız. Ona oyuncak ve kıyafet almadan önce onun nerde yatacağını düşünür, yatak modellerini araştırmaya başlarız. Çünkü çocuğumuzun konforu ve rahatı bizim için her şeyden önemlidir. Bilmediğimiz ve güvenmediğimiz markaları çocuğumuzun eşyalarında tercih etmeyeceğimiz için tanıdık güvendik markaların ürünlerine bakar onları alırız. Genç odası takımları almak için doğru yerdesiniz. 2019 Rapsodi yatak odası takımları sayısız modeliyle çocuklarınıza ve size aradığınız güvenli konforu sunuyor.  Genç odası takımların da renk yelpazesi oldukça geniş.

Maviler, sarılar, turkuaz, pembeler, morlar, beyaz eskitme tarzı çok fazla çeşit   bulunmakta. Bebek karyolaları için beyaz renk oldukça sık kullanılıyor. Bambu ve ahşap rengi karyolalarda yılların eskitemediği klasikler arasında. Genç odalarında yataklar ve yatak başlıkları en önemli parçaların başında geliyor. . Bunları gardırop, şifonyer ve kitaplıklar izliyor. Ayrıca dekoratif raflar, çalışma masaları ve kitaplıklar odanın ahengini tamamlayan aksesuarlar arasında yer  alıyor. Yataklar altları çekmeceli, bazalı yada sandıklı olduğu gibi birden fazla çocuğun kalabileceği şekilde yavrulu yada ranza  modellerinde tasarlanmış oluyor. Gardıroplar çocukların düzenli olmayı öğrenebilmeleri için ayarlanmış. Dolabın düzeni, kıyafetlerin saklanabilmesi için rafları oldukça güzel düşünülmüş. Kitaplıklar kitap ve defterler için önem arzediyor. Şifonyerler çamaşırların konulması, odanın dağınıklıktan kurtulabilmesi için uygun depolama yerlerinden birisi.  Çalışma masası okula giden çocuklara gereken kurtarıcı niteliğinde. Anaokulundan tutunda üniversiteye kadar kullanabileceğimiz derslerimizi yapıp, sınavlara hazırlanacağımız, odamızda okul ortamını yaşayabileceğimiz odamızın en önemli unsurlarından bazısı. 2019 Rapsodi genç odası takımlarında aradığımız her şeyi bulmak çok kolay. Alacağımız mobilyalarda odanın genişliğini hesap etmeyi unutmayın. Çünkü genç odaları oldukça sade ve sadece çocuklarımızın ihtiyacını karşılayacak mobilyalardan oluşmasına izin verin. Zira kalabalık odalar çocuklarımızın aradığı huzuru bulmalarına izin vermez.

Bu yazımız da sizler için 2019 Rabsodi Genç Odası Takımı modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ