Pierre Cardin Perde Modeleri

Evinizin dekorasyonu için kullanılacak olan doğru perde seçimi ile alakalı dekorasyon önerileri; seçeceğiniz model,kumaş,renk,gün ışığı filtreleme derecesi,pencerenizin yapısı ve mekanın mimari oluşumu ile ayrıca mobilyalarınızın niteliği gibi bir çok başlık hakkında değerlendirme yapılabilir.

  • 05 Ağustos 2016
  • 8.962 kez görüntülendi.

2016 PİERRE CARDİN PERDE MODELLERİ

Evinizin dekorasyonu için kullanılacak olan doğru perde seçimi ile alakalı dekorasyon önerileri; seçeceğiniz model,kumaş,renk,gün ışığı filtreleme derecesi,pencerenizin yapısı ve mekanın mimari oluşumu ile ayrıca mobilyalarınızın niteliği gibi bir çok başlık hakkında değerlendirme yapılabilir.Evinizin dekorasyonunda farklı tarz yorumlamalar ve tasarımın oluşumuyla ilgili olarak seçiminiz ön plana çıkan bir model olabilir veya belirsiz sadece bir arka fon olarak da bırakabilirsiniz.Seçiminiz eviniz veya odanıza giren gün ışığını ayarlamak,düzenlemek için son derece önemli bir faktördür.
Bu yüzden seçiminizin kullanılması,montaj ve demontajı kolay olması tercih edilmesi gerekmektedir.Gözardı edilemeyecek bir durum olarak seçiminizin pencerelerinizin katlanma durumu,kanatların çalışma durumuna göre iyi uyumlu olması tercih edilmelidir.
Mutfağınız için en iyi perde seçimini yine mutfağınızın yapısı, masa sandalyesi, dolapları ile uyumlu olmalıdır. Salonla olan uyumu da unutmamak gerekir. Bu nedenle çok faklı duracak seçimlerden uzak durulması gerekir. Modern bir seçim yapmak gerekirse, tül kumaşlı katlanabilir ve sade bir duruş sergileyecek olan abartısız ve dökümüz fon perde kullanmanız yararlı olacaktır. Fon perde seçiminde düz renk ve mat renkli doğal kumaş çeşitlerini kullanbilirsiniz. Fakat mutfağınızda görsel mahremiyet sağlamasını istiyorsanız ya da güneş kırıcılık görevi olan bir tül jaluzi perdeye yönelebilirsiniz.
Yatak odasına gelecek olursak bu oda evin özel bölümü olduğu için daha ayrı bir özen gerektirir. En başta, seçiminiz olan yatak odası perde modelinin ışık geçirmeme özelliğine sahip olması ve tamamen kapanacak tarzda olmalıdır. Buda iyi bir uyku ve iyi bir dinlenme açısından yararlı olacaktır. Bunu sağlamak için alt bölüme kalın bir seçim ve üst bölüme ise romantizmi ön plana çıkartacak hoş bir tül perde seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca yatak odasının ve mobilyalarınızın rengi seçiminizde diğer bir ayrıntıdır.
İyi döşenmiş bir ev, evde vakit geçirme isteğini ve kişinin mutluluğunu arttırır. Seçeceğiniz modeller mekanın diğer aksesuar ve mobilyaları ile doğru orantıda olmalıdır. Fakat böyle olmazsa eşyalar ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun, ortam görüntüsü karmaşık ve kalitesiz olur. Klasik döşenmiş bir mekana seçeceğiniz model spor modellerin dışındaki olmalıdır. Desen ağırlıklı bir mekana seçim yapmak için ise düz renk kumaşlardan duvar rengine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir.

Bu yazımızda sizler için pierre cardin perde modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ