Papatya Mobilya

  • 02 Nisan 2015
  • 1.171 kez görüntülendi.
Papatya Mobilya

Papatya Mobilya, hem bugünün hem geleceğin tarzı

Mobilyacılık aileden gelen bir gelenek Papatya Mobilya’da. 1945 yılında beri yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunuyor piyasaya. Papatya Mobilya, sektörde öncü marka olan konumlarını korumak ve daha ileri gidebilmek için son yıllarda dış mekan mobilyaları üzerinde de çalışmalar yapıyor. Kurulduğu günden bugüne birçok mobilya firması için referans noktası olmuşlar. Firma bu gücünü, yaratıcı fikirler üretebilmekten, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vermekten ve kaliteden almaktadır.

Ürün yelpazesini, sandalyeler, masalar, bar tabureleri, plaj yatakları ve aksesuarlar olarak çeşitlendiren firma ham madde olarak ağaç, metal, polikarbon ve polipropilen kullanıyor ve zengin ve eşsiz kolleksiyonlar yaratıyor. Firma yaratıcı ve çok deneyimli bir tasarımcı ekibe sahip. Mobilyalar hem estetik hem de ergonomik.

Papatya Mobilya, hem bugünün hem de geleceğin tarzını yaratmak iddiası ile çalışıyor. Her kesimden müşterinin zevkine hitap edecek mobilyalar geliştiren firma, bu şekilde ülke içinde ve ülke dışında saygın bir yer edindiğine inanıyor.

Müşteri gruplarını büyük ölçüde, ofisler, eğitim kuruluşları, oteller, kafe ve restoranlar, alışveriş merkezleri ve rezidanslar meydana getiriyor. Bu yerlerin dekorasyonunda farklı çizgiler yaratabiliyor. Papatya Mobilya müşterilerin gereksinimlerini çok iyi anlayıp, çalışma alanlarının dekore edilmesinde yaratıcı fikriler verebiliyor.

papatya mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ