Özel Tasarım Dresuar Modelleri

Dresuarlar bir mekânı eleganlaştırmanın en kestirme yollarından birdir. Zira dresuarlar ince bir zevkin, zarif bir dokunuşun ürünü olup, pek az inan tarafından tercih edilen dekoratif parçalardandır.

  • 27 Temmuz 2016
  • 8.944 kez görüntülendi.

2016 DRESUAR MODELLERİ

Dresuarlar bir mekânı eleganlaştırmanın en kestirme yollarından birdir. Zira dresuarlar ince bir zevkin, zarif bir dokunuşun ürünü olup, pek az inan tarafından tercih edilen dekoratif parçalardandır. Oysaki bir dresuar sizi ince zevkiyle kapıdan girdiğinizde size bu evin sahibi ya da sahibesiyle ilgili birçok mesaj verebilecektir. Zaten de bize soracak olursanız, bir dresuarın en çok yakışacağı yer, kapı girişi olup, antrelerde arz-u endam etmesidir. Tabii ki de salonun başköşesinde görkemli bir aynayla, ya da oturma odalarınızın, yatak odalarınızın ve hatta genişse koridorlarınızın bile bir bölümünde rahatça kullanabileceğiniz dresuarlar, önünden her geçişinizde hem işlevsellik, hem de gösteriş bakımından iyi ki almışım dedirtecek dekoratif eşyalarınızdan olacaktır. Zira dresuarınızın hem aynasının getirdiği ferahlık ve yansımasından, hem çekmece masa üstü gibi işlevselliklerinden hem de, estetik güzelliklerinden faydalanabileceksiniz.

Dresuar çeşitlerine gelince piyasa da mutlaka herkesin ince zevkine ve mobilyasının uyumuna göre bir dresuar bulunabilecektir. Zira çeşitleri ve renkleri o kadar çok çeşitlilikteki, siz bile hangisini almakta karar vermek için zorlanacaksınız.

Özel Dresuar Modelleri

Piyasadaki hazır dresuar çeşitleri maun, ceviz, gibi, ahşap kaplamalardan oluşan dresuar çeşitleri, mermer dresuarlar, ferforje dresuarlar, sarı metal veya gümüş metal kaplama kenarlı dresuarlar, cam dresuarlar, beyaz-ekru tonlarında lake veya mat dresuar çeşitleri, pirinç dresuarlar, bronz dresuarlar, tamamen ayna ve ayna ayaklı hologram dresuarlar, modern dresuarlar, klasik dresuarlar, dömi klasik dresuarlar, retro dresuarlar, marjinal tasarımlardaki dresuarlar, 3 ayaklı dresuarlar, tek ayaklı dresuarlar, 2 ya da 4 ayaklı dresuarlar, oymalı ayaklı klasik dresuarlar, Lui dönemi ince ayaklı klasik dresuarlar, kit ayaklı minimaliz dresuarlar, çekmeceli dresuarları sayabiliriz. Kısacası mobilya ve ev dekorasyonu stilinize göre uygun her çeşitte dresuarı evlerinizin farklı köşelerinde kullanabilmeniz mümkündür

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ