• DOLAR
  6,7855
  %0,22
 • EURO
  7,4100
  %0,36
 • ALTIN
  376,13
  %0,82
 • BIST
  8,5318
  %0,78
OLMAZSA OLMAZ KAPI SÜSLERİ

OLMAZSA OLMAZ KAPI SÜSLERİ

Evimizin her alanı bizim için oldukça değerlidir. Onu süslemek dekor etmek bizim tarzımızı yansıtır. Bugün ev dekorasyonunda son günlerde çığır açan kapı süslerinden bahsedeceğiz. Lüksün gösterişin ihtişamın arttığı bu günlerde dekorasyonda oldukça çok çeşit barındırmaktadır. Artık salonlar banyolar mutfaklar en güzel şekilde dekor edilirken ufak dokunuşlarda ortama hava katmaktadır. Alt tarafı kapı süsü deyip geçmemek gerekir. Kapı süsleri büyük bir el emeği sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Evlerimizde en çok çocuk odalarında kullanılmaktadır. Mobilyalarla tekstiliyle uygun renkte kullanıldığında kapı süsü oldukça hoş görünmektedir. Kapı süslerinde genelde isim yazılıdır. İsmin yanında erkek çocuklarında arabalar hayvanlar  kız çocuklarında bebekler çiçekler bulunmaktadır. Kıza da erkeğe de mevcut değişik çeşitleri bulunmaktadır. Kapı süsleri sokak kapılarının dışında da sıkça tercih edilirler. Evlerimizde misafir ağırlamak bizim toplumumuzda çok önemlidir. Evlerimize gelen misafirlerimizi memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Misafirperverliğimizle bilinen milletizdir. Sokak kapılarında ev sahibinin ismi ve soy ismi yazılıdır. Genellikle hoşgeldiniz yazısı vardır. Gelen misafir daha içeriye girmeden osıcaklığı alsın diye en baştan sokak kapısında kapı süsüyle karşılanır. Ağaç dallarından ve kozalakla yapılan kapı süslerinin görüntüsü oldukça şahanedir. Ayrıca yapımı çok kolay malzemeleri ekonomiktir. Ağaç dalları ve kozalaklar isteğe göre boyanabilirler. Aynalı kapı süsleri en yeni trendler arasında yer almaktadır. Aynanın üzerine yazılan besmele yada ailenin soyadı en cazip kapı süslerindendir. Besmeleyle hayra açılan kapılar gelen konuklarıda mutlu eder evin bereketinide artırır. Aynalı kapı süsleri paspasıyla da kombin olarak satılmaktadır.

Bunun yanında sokak kapılarında welcome yazılı paspasa ve kapı süslerinede rastlamaktayız. Kapı süsleri için farklı alternatifler bulunmaktadır .Son zamanlarda sevdiklerimize alacağımız hediyeler arasına kapı süslerinide eklemeliyiz. Hepimiz evlerimizde farklı farklı kullanıyorsak bu bizim için adeta olmazsa olmaz herkesi memnun edip sevindirecek nadide hediyeler arasına alınmalıdır. Evlerimizin giriş kapısında başlayan güzellik bütün odalarımızı sarsın küçücük bir süs hayatımıza renk katsın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-02-29 22:43:41
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar
2018-01-08 20:41:08
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:37:56
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:36:58
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar ?
2018-01-08 20:23:09