• DOLAR
  6,7855
  %0,22
 • EURO
  7,4100
  %0,36
 • ALTIN
  376,13
  %0,82
 • BIST
  8,5318
  %0,78
OFİS DEKORASYON FİKİRLERİ

OFİS DEKORASYON FİKİRLERİ

Ofis dekorasyon fikirleri yazımızda dekorasyonda dikkat edilmesi gereken küçük ipuçları vereceğiz. Öncelikli olarak ofisler aktif bir kullanıma sahip olan mekanlardır. Gün içinde hem sizin hem de misafirlerinizin rahat bir şekilde oturabileceği bir oturma alanı olmalıdır. Sizin ise rahat rahat çalışabileceğiz ve düzenli bir şekilde aktif çalışma hayatınızı devam ettirebileceğiniz bir ofis ortamı için bu küçük ip uçlarına dikkat etmelisiniz.

Ofisinizin dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken ilk şey odanızın boyutlarına uygun mobilya seçimidir. Uygun boyutlarda mobilyalar seçildikten sonra yapılması gereken ilk şey yerleşim planıdır. Eğer bilgisayar kullanıyor iseniz masanızı arkanızdan ışık vurmayacak şekilde  yerleştirilmelidir. Sonrasında eğer yeterli alanınız var ise masanın geri kalan ekipmanlarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masamızı ve patron koltuğumuzu yerleştirdiğimize göre sıra misafir koltuklarına ve orta sehpa yerleşimine geldi. Masanızın önüne yeterli alanınız var ise dört tane karşılıklı sandalyeleri koyduktan sonra orta sehpanızı ortalarına koymalısınız. Sonrasında hem sizin hem de misafirlerinizin rahatça görebileceği bir yere televizyon ünitesini konumlandırmalısınız.

Ofis dekorasyon fikirleri konusunda diğer ip uçlarından biride koltuklar ve rahat oturma alanlarının planlanması ve dekorasyonu için ipuçları vereceğiz. Ofisinizin diğer bir köşesine çalışmaktan yorulduğunuzda rahat rahat oturup dinlenebileceğiniz ve kafanızı dinleyeceğiniz bir dinlenme köşesi oluşturmalısınız. Öncelikli olarak seçeceğiniz mobilyalar aktif ve yoğun bir kullanıma sahip olacakları için rahat , modern ve estetik olmalıdır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir olması gerekmektedir. Eğer ofisinizde başka bir oda yok ise yemek yiyebileceğiniz bir alanda oluşturmuş olursunuz. Bu yüzden seçtiğiniz mobilyalar portatif bir kullanıma sahip olmalıdır. Yani parçalanabilir ve dönüştürülebilir olmalıdır.

Şimdi sıra geldi küçük dokunuşlara. Öncelikli olarak masanızdan başlayalım iş hayatı her zaman güllük gülistanlık değildir. Yoğun ve stresli bir çalışma hayatının içinde iseniz masanızda sizi mutlu edecek yüzünüzü güldürecek dekoratif ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Bunlar sevdiklerinizin fotoğrafının olduğu bir çerçeve veya onları anlatan farklı bir obje olabilir. Veya yapmayı sevdiğiniz bir hobinizden bir parça bile olabilir. Genel olarak ofisin havasını değiştirecek bir dekoratif eleman ise tablolar, çiçekler veya bir heykel ofisinize muhteşem bir hava katacaktır.

OFİS DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-02-29 22:43:41
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar
2018-01-08 20:41:08
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:37:56
merhaba uzaylı biz dostuz: kaç tl'dir
2018-01-08 20:36:58
merhaba uzaylı biz dostuz: fiyatı ne kadar ?
2018-01-08 20:23:09