Nurus Mobilya

  • 02 Mayıs 2015
  • 1.786 kez görüntülendi.
Nurus Mobilya

85 yıldır ofisleri donatan Nurus Mobilya, çalışanların motivasyonlarını arttırmayı hedefleyen dekorasyon fikirleri ile iş hayatına destek veriyor. Nurus Mobilya, iş yerlerinde motivasyonun, verimliliğe olan katkısını; uzmanlık alanı dahilinde çok iyi biliyor ve şirketlerin taleplerini kusursuz bir biçimde karşılıyor.

Uluslararası boyutta bir çok ödüle sahip olan Nurus Mobilya ile firmalar; operasyonel masalar, yönetici çalışma üniteleri, dinlenme, sosyalleşme, kabul-karşılama-bekleme alanları, toplantı odaları ve ortak kullanım alanlarını en yüksek verim ile kullanıyorlar. Dekorasyonu bir ekip işi olarak gören ve dekorasyon sürecini itina ile yöneten Nurus Mobilya, dekoratif ürünlerini arka planda çalışan tasarımcılarına duyduğu güvenle sağlıyor. Teknolojiyi de yakından takip eden Nurus Mobilya, müşterilerine benzersiz dünyasını Ipad uygulaması üzerinden her zaman takip etme şansını da vererek bir adım daha öne geçiyor.

nurus mobilya

Ev dekorasyonu yapmak isteyen kişiler için de farklı fikirler sağlayan Nurus Mobilya, üretilen mobilyaları, kusursuz dekor hedefi ile satışa sunuyor. Dolaplar, sehpalar, sandalyeler, koltuklar, yemek masaları ile ofisinizde alıştığınız Nurus Mobilya kalitesini, evinize de taşıma şansına sahip olabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ