Mutfak Dekorasyonu Modellerim 2018

 Bayanların büyük bir zamanı mutfakta geçer. Mutfak dekorasyonu kadınlar için aşktır.

  • 27 Aralık 2017
  • 453 kez görüntülendi.

MUTFAK DEKORASYONU VE MUTFAK MASASI MODELLERİM

   Makaleme başlamadan önce Mimar Bilal Gökgün Beye uyguplamış projelerini bizimle paylaştığı için ve bizlerle fikirlerini paylaştığı için evdekorasyonusitesi ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Bayanların büyük bir zamanı mutfakta geçer. Mutfak dekorasyonu kadınlar için aşktır. En güzel yemeklerini ortaya çıkardıkları gibi, mutfak masasın da bir bardak çay ile günün yorgunluğunu ve keyfini çıkardığı özel bir alan.

Eğer mutfağınızın ebatına uygun bir tasarım yaparsanız, arkadaşlarınla ve ailenizle bile keyfini çıkarabileceğiniz alan haline gelebilir. Bunun zevkini yaşamanız içinse, mutfak dekorasyonunuza uygun bir masa illaki şart. Salon takımlarımızın içinde yemek masaları genelde bulunur. Ama yinede mutfak masasının yeri ayrıdır. Keyif kadar ayrı bir özelliğide tezgah görevi görmesidir. Mutfak tezgahınız yetersizse imdadınıza mutfak masası yetişir. Mutfak masası modelleri çeşitliliği ile işiniz zor gibi görünsede, en uygunu mutfak ölçünüze uygun masa tercihi yapmanız. Mutfağınız geniş ise, seçim olanaklarınız daha yüksek ama küçük mutfaklar içinde oldukça şirin  mutfak masaları var. Büyük mutfak dekorasyonu için tasarlanan konforlu daha geniş mutfak masası takımlarını değerlendirebilirsiniz. Küçük mutfaklar içinse daha minimalist bir masa tercihi daha uygun olacak ve kullanım alanınızı daraltmayacaktır. Masa alırken mutfak dekorsyonunuza uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Odanızda daha rahat hareket etmek için yuvarlak mutfak masası daha uygun olur. İdeal büyüklükte bir mutfağa sahipseniz, dikdörtgen masalar oldukça hoş duruyor.

Mutfak yapınız mutfak masasınında yapısını belirler. Örneğin mutfak kareyse, masada kare olmalıdır. Mutfak masaları sıklıkla silindiği için. Kullanılan malzeme önemlidir. Daha uzun ömürlü bir mutfak masası için kaliteli ürün kullanıldığına dikkat edin. Hijyenin en dikkate alınması gereken mutfak masasını kolay silinip temizlenebilen yapıya sihip olmasıda bir o kadar önemli. Ahşap masalar kolay temizlenebilir olmasından dolayı tercih edilebilir. Kazalara sebebiyet vermemesi için, masaların sivri kısımlarında korumalı bulundurmayıda gözden kaçırmayın. Masanızı müsait alan oluşturabiliyorsanız pencere önünde kullanmanızı öneririm. Günün aydınlığı ile yapacağınız kahvaltı keyfini daha kaliteli geçirebilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için mutfak dekorasyonu modellerim 2018’i tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ