2018 Mutfak Dekor Ürünleri

Mutfağınız da sizin kadar eğlenceli hal alırken, mutfağınızda zaman geçirmeye doyamayacaksınız. İlginç, orjinal ürünle ürünlerle mutfağınızda farklı havalar estirebilirsiniz.

  • 30 Temmuz 2018
  • 62 kez görüntülendi.

2018 Mutfak Dekor Ürünleri

     Mutfak stili farklılaştıkça mutfak dekor ürünleri de farklılaşıyor. İşlevselliği kadar estetik görünümleriyle mutfakları etkileyici görüntüye dönüştürüyor. Mutfak dekor ürünlerinin hayal gücünü zorlayacak ve sıradışı görünümleri ile seçim yaparken zorlanacağınızı düşünüyorum. Saymakla bitmesede bunların bazıları, retro tarzı saklama kapları, farklı çöp kutuları, kavanozlar gibi birçok ürünle stilinizi mutfağınıza yansıtabilirsiniz. Eğlenceli yapıya sahipseniz, ruhunuzu yansıtabilecek bir çok ürünede rastlayabilirsiniz. Mutfağınız da sizin kadar eğlenceli hal alırken, mutfağınızda zaman geçirmeye doyamayacaksınız. İlginç, orjinal ürünle ürünlerle mutfağınızda farklı havalar estirebilirsiniz.

Mutfağımızda bazen zevkten bazende mecburiyetten vakit geçiriyor olsakda, mutfaklarınızda ruhunuzun atmosferine uygun yapıya sahip olması önemlidir. Mutfaklarınızda plastik sebzelikler yerine, ahşap sebzelik kullanabilirsiniz. Boş duvarınızı farklı ve şekilli raflarla hareketlendirebilir. Bu rafları farklı objelerle süslerken, renkli kavanozlarla fonksiyonel hale çevirebilirsiniz. Mutfak tezgahınızda metal organizerler pratik kullanımları mutfaklarınızda kullanım alanını fazlalaştırabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Mutfak tezgahlarınızın bir köşesinde kullanacağınız renkli baharatlık, yağdanlık, tuzluk  gibi ürünleri birleştirerek çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kupalarınızı tasarım bir rafa yerleştirerek şirin bir görünüm yakalarken, dolabınızda kullanım için yer açabilirsiniz. Araştırdığınız zaman dahada yaratıcı fikirlerle karşılaşacağınıza eminim. Mutfakta genellikle dekor ürünlerinin görsellikleri kadar işlevsellikleride ön planda tutulur. Bayanlar mutfaklarında görevi olmayan parçaları pek barındırmak istemezler ama bazen cam önüne yerleştirilmiş şirin objelere yer vermenizi öneririm. Minik saksıda renkli çiçekleri rafınıza yerleştirebileceğiniz gibi, mutfak masanızın üzerinde kullanarak renkli ve hoş enerji yakalayabilirsiniz. Perdeniz, masa örtünüz, mutfak önlüğünüzü aynı kumaştan kullanabilir, mutfak dekorasyonunuzda canlılık oluşturabilirsiniz. Mutfaklarınızda renkli ferforje ürünler, lokumluklar, şekerlikler, kek fanuslarına yer vermenizi öneririm. Renkleri ve zarif tasarımlarıyla hemen hemen her dekorasyonla uyum sağlayabilecek dekor ürünleri. Eğer şıkır şıkır ve göz alıcı bir dekorasyon istiyorsanız, mutfağınızda gold rengindeki mutfak aksesuarlarından yana kullanmanızı öneririm. Zenginliğin simgesi olan gold rengi dekor ürünleri, mutfak dolaplarınızla, fayanslarınızla, perde ve avizenizle uyumu yakalamanız dikkat edilmesi gereken bir nokta.

Bu yazımız da sizler için Mutfak Dekor Ürünlerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ