İlginç Salon Dekorasyonu fikirleri

İlginç Salon Dekorasyonu fikirleri: Modern Salon Dekorasyonu yaparken kullanılacak mobilyalar, dekoratif ürünler ve diğer dekorasyon fikirleri.

  • 26 Aralık 2015
  • 120.322 kez görüntülendi.

İlginç Salon Dekorasyonu fikirleri

Modern Salon Dekorasyonu ve salonunuz için uygulayabileceğiniz ilginç fikirler. 2015 de olduğu gibi 2016 yılı içinde salon dekorasyonunda oldukça ilginç fikirler ve dekoratif uygulamalar var. Özellikle duvarlarında boya ve kağıttan sıkılanlar için, zemindeki halı ve parkelerini değiştirmek isteyenler, salonlarını dekoratif ürünlerle zenginleştirmek isteyenler için birbirinden ilginç salon dekorasyonu fikirleri yer almakta.

 

İlginç Fikirlerde Neler Var?

Bizde bu ilginç fikirlerden bazılarını sizler için seçtik ve galerimize ekledik.

  • Duvar kağıtları arasında ilk göze batan şüphesiz ki 3 boyutlu duvar kağıtları, ayrıca 3 boyutlu uygulamaları sadece salonunuzun duvarında değil aynı zamanda zemine de uygulamanız mümkün.
  • Mobilya denildiğinde ise 2016 da genellikle açık renkleri tercih edebilirsiniz. Açık renkli mobilyaları birde köşe koltuklar şeklinde seçerseniz salonun nefes almasına katkıda bulunursunuz. Bunlarla berber salon dekorasyonu için bizimde önerdiğimiz canlı bazı renkleri galerimizde bulabilirsiniz.
  • Işıklandırma da şah şahlı avizelerden vaaz geçilip daha sade avizeler tercih edilebilir. Dilerseniz led ışıklandırmalarla daha loş bir ortama kavuşabilirsiniz.
  • İlginç fikirler kısmında ise galerimizde de görebileceğiniz değişik tarzdaki süz eşyalarını denemenizi öneririz.

 

İşte sizler için seçtiğimiz ilginç salon dekorasyonu fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ