Misafir Odası Dekorasyonu

Misafir Odası Dekorasyonu Fikirleri: Sportif, klasik, canlı misafir odası dekorasyonları ile misafirleriniz için rahat ve hoş sohbet bir ortam oluşturun.

  • 07 Mart 2016
  • 113.641 kez görüntülendi.

Misafir Odası Dekorasyonu: Evi güzelleştirirken en fazla misafir odalarını ön planda tutarız. Atmosferi iyi ayarlanmış ev huzur, ferah ve uyum içindedir. Misafirleri ağırlayacağınız odanın en iyi şekilde nasıl hazırlanması gerektiğini merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyunuz.

Misafir odasını hazırlarken baz alınması gereken başlıca odanın genişliğidir. Geniş olan misafir odaları için seçilmesi gereken eşyalar ve objeler kesinlikle büyük ve gösterişli olmalıdır. Bu sayede geniş olan misafir odanız boş görünmeyerek soğuk bir ortamdan uzaklaştırılır.

Küçük ve orta boy misafir odaları için galerimizde de görebileceğiniz L koltuk takımları çoğunlukla tercih ediliyor ayrıca odanın ferah olması için ışık oyunlarında tercih edilebilir. Diğer yandan küçük misafir odalarında tercih edilecek ayna aksesuarları evin daha geniş ve aydınlık görünmesini sağlar. Orta boy veya küçük olan misafir odalarında duvarlarda ve halıda tek renk tercih edilirken mobilyalarda biraz daha canlı renklere gidilebilir.

Misafirleri karşılayacağınız oda uzun ve dar ise duvara paralel şekilde eşyaların yerleştirilmesi gerekir. Tam tersine uzun ve geniş salonlarda paralel eşya koymak kötü bir görünüme neden olur. Uzun ve geniş misafir odalarında açılı olarak eşyaların yerleştirilmesi gerekmektedir. Uzun; geniş veya dar fark etmeksizin misafir odalarınızda bolca duvar olacaktır ve bu duvarları büyük tablolar ve aksesuarlar ile doldurmanız gerekir.

 

Misafir Odası Dekorasyon Örnekleri

Galerimize göz atarak fikir edinebilir istediğiniz atmosferi evinize yansıtabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ