Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

İnsanların en önemli yeri belki de salonudur. İşte o yüzden dolayı küçük salonlar için dekorasyon fikirleri sizin için çok önemlidir. Birçok yerden araştırma yaparak fikirler toplayabilirsiniz ve ona göre sizin evinizin metrekaresine göre eşya almaya başlayabilirsiniz.

  • 02 Ağustos 2016
  • 4.794 kez görüntülendi.

KÜÇÜK SALONLAR İÇİN DEKORASYON FİKİRLERİ

Büyük şehirlerde yaşamanın bedeli belki de küçük evlerde oturmaktadır. Küçük oda yapıp fazla ev satanlar yüzünden insanların alım gücü genelde küçük evlere almaya yetmektedir. İnsanların en önemli yeri belki de salonudur. İşte o yüzden dolayı küçük salonlar için dekorasyon fikirleri sizin için çok önemlidir. Birçok yerden araştırma yaparak fikirler toplayabilirsiniz ve ona göre sizin evinizin metrekaresine göre eşya almaya başlayabilirsiniz.

Küçük salonlar için aslında ufak köşe takımları çok uygundur. Odalar için açık renk boyalar beyaz, krem, gri renkler kullanılarak görsel olarak ta sizin keyfinizi süreceğiniz bir ortam olmaktadır. Küçük salonlar için TV ünitesi asla olmaz bunun yerine ya duvara asılarak kullanabilirsiniz ya da tam televizyon boyutunda yaptırmanız yine de odanı yer kaplamaması açısından olumludur. Dekorasyon yaparken sadelikten yana öncelik veriniz ve gereksiz eşyalardan kaçınmalısınız. Odanıza küçük bir halı koyarak güzel bir tamamlama olmaktadır.

Küçük salonlar için dekorasyon yaparken sizin ne istediğiniz de önemlidir ve artık o oda sizin olacağından dolayı rahatınızı da düşünerek fazla yer kaplamayan mobilyalar almanız gerekir yani biraz mobilya alırken biraz cimri gibi davranmanız eviniz için ideal olacaktır. Hatta artık mobilya sektörü o kadar çok arttı ki yani insanlar için her kolaylıklar üretildi. Örneğin bir çalışma masasından yatak olabilme özelliği bile olabilmektedir, gömmeli dolaylar sizin için oldukça ideal bir mobilya olacaktır böylece eviniz daha geniş kalacaktır.

Bu yazımızda sizler için küçük salonlar için yapabileceğiniz dekorasyonu anlatan galerimizi tanıtım amacıyla sizlerin ilginize sunuyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ