Kırmızı Renk Oturma Gurupları

Kırmızı Renk Oturma Gurupları: Ev ve ofis için kullanabileceğiniz kırmızı renk oturma grupları, köşe takımları ve koltuk takımı modelleri.

  • 09 Mart 2016
  • 43.488 kez görüntülendi.

Kırmızı Renk Oturma Gurupları

Kırmızı romantizmin, gücün ve hakimiyetin simgesi olarak bilinir. Farklı duyguları bir arada yansıtan kırmızı renk oturma gruplarında da istenilen etkiyi fazlasıyla verir.

Ev ve ofis mobilya tercihinde kırmızı oturma grupları doğru bir seçim olabilir. Kırmızı rengin ahengini seviyor fakat yaptırma imkanı bulamıyorsanız mevcut oturma gruplarınızın kumaşlarını kırmızı renge çevirebilirsiniz.

Küçük odalarda tercih edilen kırmızı ve beyaz renkler oldukça kullanışlı olabiliyor. Kırmızıyla kombinlenebilecek beyaz renkler odanızın geniş ve sportif görünmesini sağlayacak. Geniş odalarda ise dilerseniz tek renk kombin ya da 3 renk ( beyaz, kırmızı, siyah ) kombin kullanılabilir. Odanın dolu görünmesini sağlayan bu renkler odanın soğuk hava atmosferini de önler. Kırmızı oturma gruplarına en yakışacak olan halı seçenekleri ise; beyaz bir halı ve avangarde zigon sehpalardır. Diğer yandan geniş odalarda kırmızı oturma gruplarının yanına farklı bir renkte kitap okuma köşesi hazırlayarak tasarımınızı mimari hale getirebilirsiniz.

Kırmızı köşe takımları da en çok rağbet gören modeller arasında kendini gösteriyor. Köşe L koltuklara yerleştirilecek dekorasyon yastıklarda hem şık hem de konfor sağlayacaktır. Kırmızı koltukların bulunduğu odalarda duvarlar mat beyaz, halı açık renklerde, zemin açık renk ahşap parke ile döşenebilir. Kırmızının evi fazla kapatacağını düşünüyorsanız beyazla evinizi donatarak evinizde ferahlık sağlayabilirsiniz.

Kırmızı ile en uyumlu renkler ise; beyaz, gri ve siyahtır. Kırmızının stres ve gerginliğe yol açtığını düşünüyorsanız evinizde tek bir objede kırmızı rengi kullanarak da odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Kırmızı Renk Oturma Gurupları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ