Kaya Stor Perde

  • 16 Mart 2015
  • 8.643 kez görüntülendi.
Kaya Stor Perde

Kaya Stor Perde, günümüzün en popüler perde türlerinden olan stor perde konusunda 2000 yılından bu yana üretim ve satış alanında hizmet vermektedir. Stor perde üretimine 2000 yılında başlayan Kaya Store, 1976 yılından bu yana mefruşat üretimi yapmakta, bu deneyimini stor perde üretiminde de kullanmaktadır.

Stor perde genellikle store perde olarak bilinir; ancak önemli olan isminin yanlış bilinmesi değil perdenin yanlış yerden alınmamasıdır. Kaya Stor Perde, tercih eden müşterilerine doğru bir tercih yaptıklarını yıllar boyunca kanıtlamıştır ve kanıtlamaya devam etmektedir.

Kaya Store Perde, müşterilerine ahşap, dikey, motorlu, yaylı, açık ve kapalı kasa, metal zincir, plastik zincir, dilimli sutaşılı, her çeşit boncuklu ve eteği rustik modelli olarak çok çeşitli stor perde hizmeti sunmaktadır. İşin zor kısmı olarak, size sadece modeller arasında seçim yapmak kalır.

Şık ürünleri ile dikkat çeken Kaya Stor Perde, ürettiği stor perdeleri en kaliteli malzemeler ile üretir. Bu sayede perde alırken Kaya Stor Perde tercihinde bulunan tüketiciler aldıkları perdeleri hem kolaylıkla temizler, hem de uzun yıllar kullanır.

stor perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ