Kanepe Modelleri

Bir evi çok daha gösterişli yapan ana eşyalardan birisi kanepe modelleridir. Kanepe modeli seçerken görselliğin yanında kalitesine de dikkat etmek gerekir.

  • 02 Ocak 2016
  • 4.451 kez görüntülendi.

Yeni ve Gösterişli Kanepe Modelleri

Bir evi çok daha gösterişli yapan ana eşyalardan birisi kanepe modelleridir. Çünkü genel olarak evde en çok kullandığımız eşyalar kanepelerdir ve doğal olarak onların görüntüsü evin görünümüne oldukça katkı sağlar. Kanepeler her sene yenilenerek daha güzel görünümlere sahip olmaktadır. 2016 senesinde mobilya firmaları pek çok farklı kanepe modelleri ile sezona güzel bir giriş yapmıştır. Evinize uygun olacak kanepe modellerini bu makalede kısaca tanıtarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Kısaca belli başlı kanepelerden bahsedelim.

İklim Mobilyanın bu sene öne çıkan kanepe modelleri; İlyada, Opal, Canyon Plus, Serace, Poly, Hisar, Canyon, Sude ve Zenit’tir. Modeller oldukça şık bir tasarıma ve oldukça güzel bir kullanıma sahiptir. Dekorasyon açısından evdeki estetik görünüşü çok daha güzel bir hale getirecektir. Fiyatlarda 1000 TL ile 1500 TL arasındadır.
kanepe modelleri
İstikbal Mobilya ise bu sene daha klasik kanepe modellerine yer verdi Dekoratif açıdan çok daha şık ve sade bir görünüşü sizlere sunan İstikbal kanepeleri evinizin görüntüsünü çok daha estetik hale getirecektir. Dynamic S, Caprice, Oscar, Dream, İnnovia, Rio, Aspendos, Podium, Eva, İdea, Alvin, Milas, Rodos gibi daha pek çok kanepe modeli ile evlerinize huzur getirecek olan İstikbal fiyatlarda da oldukça uygun seçenekler sunmaktadır. Fiyatlar 700 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Mondi 2016 senesinde herkese uyacak üçlü kanepe modelleri ile dikkat çekmektedir. Ev dekorasyonu açısından her odaya önem veren Mondi, bu yüzden her odada kullanılabilecek kanepe tasarımları müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. En çok satılan modeller arasında Royal, Flash, Polaris, Oslo Üçlü, Legro Üçlü, Lilya S Üçlü, Kalya Üçlü, Minas Üçlü gibi daha pek çok kanepe modeli bulunmaktadır. Fiyat aralığı ise 600 TL’den 1200 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Bellona Mobilya ise sezona hızlı giriş yapan firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle Sandra, Step, Luisa, Latina, Fabio, Briza, Canada, Karla S, Lavida, Sidney, Modena ve Alesta kanepe modelleri dikkat çekmektedir. Ürünlerin fiyatları ise 800 TL ile 1200 TL arasındadır.

Yukarıda bahsettiğimiz firmalara ait olan kanepe modelleri gibi daha pek çok firmanın kanepe modelleri bulunmaktadır. Fakat hâli hazırda en çok satılan kanepe modelleri bu firmalardan tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ