İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

İlginç yatak odası dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. Bir ev dekorasyonu için yatak odası dizayn etmek istiyorsanız ilginç yatak odası dekorasyon fikirlerimize göz atın.

  • 12 Mayıs 2016
  • 79.753 kez görüntülendi.

İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

İlginç yatak odası dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. Bir ev dekorasyonu için yatak odası dizayn etmek bence bir hanım için çok keyifli. Ben sizler için seçtiğimiz yatak odası modellerinde tavaların led ışıklı asma tavanlar şeklinde dekor edilmesini çok beğendim.

Özellikle bu yıl yatak modelleri ise iki katlı yataklar olarak dizayn edilmiş, bu durum yatağın dolgunluğunu artırırken yatakta yatacak kişilerin rahat etmesine de katkıda bulunuyor. İki katlı yataklar yatağa çıkarken basamakla çıkıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlıyor.

 

İlginç Yatak Odası Dekorasyonlarında Tercih Edilen Modeller

Klasik kare model yatak odalarının dışına çıkılarak oval, dairesel dekorasyonlarda tercih edilmiş. Kare dizayn edilen yataklarda ise odanın bütünlüğünü tamamlayacak etkilere sahip modeller yer almakta. Oval ve yuvarlak yatak modellerini sırasıyla; gemi şeklinde yatak modelleri, duvarların tamamen ayna modelleri ile tasarlandığı yatak odaları, fonksiyonlu yataklar gibi modellerle gerçekten çok ilginç yatak odası tasarımları mevcut.

 

İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Farklı renklerin yatak odası dekorasyonunda kombine bir şekilde kullanılmış olması ve yatak odası duvarlarının görsel açıdan zengin tasarımlara sahip olması farklı tasarım arayışında olanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte. Kum saati görünümlü yataklardan tutunda, camekan içerisine alınan yataklara kadar bir çok konseptten en ilgi çekici modelleri sizler için hazırladığımız galerimizde bulabilirsiniz.

 

Yatak Odası Dekore Ederken Neye Dikkat Edilmeli?

Farklı bir yatak odası oluştururken her durumda önceliğiniz yatak odasının genişliğine göre tasarımları tercih etmek olmalıdır. Örneğin çok geniş yatak odalarında küçük yataklar dekorasyonun eksik kalmasına neden olurken, küçük odalarda büyük yatakların kullanılması odanın boğuculuğunu artırır ve bu durumda odanızı güzelleştirmek isterken boş yere masraf çıkarmış olursunuz. İşte sizler için seçtiğimiz ilginç yatak odası dekorasyon fikirlerinden bazıları.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ