Has Yün Halı

Has Yün Halı Modelleri: Has halılar ile el emeği göz nuru bir halıya sahip olabilirsiniz. Size özel üretilen en güzel has halı modelleri.

  • 30 Aralık 2015
  • 8.895 kez görüntülendi.

Has Yün Halı Modelleri

Has halılar, ipeksi polyester ve bukle iplikler ile birlikte tek tek ilmek ilmek bin bir zahmetle işlenen halı modelleri üretmektedir. Tek tek dokunarak işlenen has halılar, klasik halı tarzının öncüsü niteliğindedir. Renkleri ve bu renklerin birlikte uyumu ile oluşturulan desenler çok şık bir görüntü oluşturur.

Salon takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımlarının tamamlayıcısı olan halılarınız neden has halı kalitesinde olmasın?

Genellikle el dokuması olarak üretilen has halılarla birlikde, makine üretimi has halıların görüntüsü el dokuma halılardan hiçte farklı değildir. Has halıların dekoratifliği, şıklığı ve renk uyumu sayesinde bulundukların mekanın görselliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Klasik tarz halı sevenler, hafif ve büyülü dokunuşların desenlere dönüşmesini hayranlıkla izleyeceksiniz. Ayrıca anlatılamayan fakat hissedilen hislerin tercümanı olana has yün halı motiflerinde kendinizi, ruhunuzu ve karakterinizi yansıtan izleri bulacaksınız.

Firmaya Genel Bakış: Has halı, güvenilir bir aile markasıdır. Flasik halılarda en çok tutulan markalarının başında yer almakta olan firma zor günler geçirmektedir. El dokuması has halının ürünleri de oldukça kalitelidir.

Fiyatları: Dokuma olduğu için özellikle ünlü isimlerin tercih ettiği markayı; ABD eski Başkanı George Bush’un yanı sıra, Hollywood yıldızlarından bazı isimlerde tercih etmiştir. Piyasa fiyatında normal halıların oldukça üzerinde fiyatlara satılmaktadır. Metre kare fiyatları ile ilgili en güncel ve doğru bilgileri has halı mağazalarından edinebilirsiniz.

En Güzel Has Halı Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ