H-Concept Mobilya

  • 23 Mart 2015
  • 3.518 kez görüntülendi.
H-Concept Mobilya

H-Concept Mobilya, hep daha iyiye doğru

1980 yılında kurulduğunda ismi Hisar Mobilya idi. Mersin’de üretim yapıyordu ve daha çok yazlıklara odaklanmıştı. 2004 yılına gelindiğinde yapısında önemli bir değişikliğe gitti. O yıl ismi H-Concept Mobilya oldu ve üretim yaptığı alanı genişletti. Artık hem yazlık hem de kışlık evlerin dekorasyonuna yöneldi. Tamamen kendine özgü tasarımlar ortaya çıkardı ve ev dekorasyonunda hızla yükselmeye başladı. Mobilya tasarımında daha modern çizgilere, sade görünümlere ağırlık verdi. Şıklık ve sağlamlığa önem verdi. Model yaratırken daha seçici davranmaya başladı.

H-Concept Mobilya ürün sınıflandırmasını yaparken modern ürünler ve naturel ürünler ana grubu altında yemek odaları, oturma grupları ve yatak odaları seçenekleri sunuyor. Aynı şekilde yaşam alanlarını dekore ederken kullanılacak TV ünitleri, sehpalar, berjerler, raf sistemleri ve benzeri aksesuarları da yine modern ve naturel olarak sınıflandırıyor.

Bünyesinde güçlü bir tasarımcı ekip bulunduran firma beğenilen ve sektörde önde gelen bir mobilya firması olma yolunda ilerliyor.

H-Concept Mobilya sadece hazır mobilya üretmekle de kalmıyor. Arzu eden müşteriler için dekore edilecek alanın ölçüleri alınıyor. Bilgisayar ortamında bu ölçülerle üç boyutlu görüntüler hazırlanıyor. Proje hazırlanıyor. Tasarımcılar tarafından konsept çalışması yapılıyor. Sonunda mobilya üretimi yapılıyor. Bu çok yönlü ve titizlik gerektiren bir çalışmadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmanın çok başarılı uygulamaları var.

H-Concept Mobilya aynı zamanda mobilya teslim sürelerindeki hassasiyeti ve satış sonrası hizmetleri ile hep daha iyi olmayı hedefliyor. İlişkilerde dürüstülük hep ön planda tutuluyor.

H-Concept Mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ