Genç Odası Perde Modelleri

Genç odası perde modelleri farklı tasarımları ile göz dolduruyor. Kız ver erkek çocuklar için seçim yapabileceğiniz en güzel genç odası perde modeli tasarımları.

  • 09 Mayıs 2016
  • 69.643 kez görüntülendi.

Genç Odası Perde Modelleri

Kız ve erkek çocukların zevkleri farklıdır, genç odası perde modelleri seçiminde bu farklılıklar göz önünde bulundurulmalı ve aynı zamanda genç odalarında kullanılacak perde modelleri mobilyalar ile uyumlu olmalı. Çocuğunuzun odasında kaliteli vakit geçirmesi, rahat ders çalışması için mobilyasından halısına kadar uyumlu olmalı ve çocuğunuzun zevkine göre dizayn edilmeli. Çocuğunuzun veya çocuklarınızın zevkine uygun hazırlayacağınız genç odalarında perdelerin hangi tür ve renkte olacağını mobilyaların rengine, şekline, duvarda kullanılan kaplamanın veya boyanın görsel uyumuna önem vermeniz gerekiyor.

Genç odası perde modelleri kız ve erkek çocukları için büyük farklılıklar gösterirken, gençlerin yaşını da dikkate aldığımızda bu tercihi bir ebeveyn olarak çocuğunuzla birlikte yapmanız çok önemli. Erkek çocuklarda mavi, gri, kahve ve siyah tonları tercih edilirken; kız çocukları için genellikle kırmızı, pembe, turuncu, lila ve çiçek desenli perdeler tercih ediliyor.

Genç odası perde seçiminde en önemli etken çocuğun mobilyaları ve nevresim takımları ile uyum göstermesidir. Unutulmamalıdır ki uyum içinde olan bir oda her zaman huzur verir. Genç odalarında da kumaş perdelerin dışında en çok tercih edilen stor perdelerdir. Stor perdeler kolay temizlenir, tozun içeriye girmesini azaltır, istenildiğinde aydınlık istenildiğinde loş bir hava katar.

 

Genç Odası Perde Modelleri

Genç odaları için perde almadan önce fikir sahibi olmak istiyorsanız galerimizde yer alan  2016 genç odası perde modelleri fikir edinmenize yardımcı olacak. Gençlerin zevkine uygun olan perdeler stor, kumaş, ip ve zebra desenli olarak tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ