Fuga Mobilya

Fuga Mobilya: Evinizde değişim rüzgarları estirmek istiyorsanız fuga mobilyanın sizler için üretmiş olduğu modellerden seçim yapabilirsiniz.

  • 23 Mart 2016
  • 21.651 kez görüntülendi.

Fuga Mobilya

Evinizde değişim rüzgarları estirmek istiyorsanız fuga mobilyanın sizler için üretmiş olduğu modellerden seçim yapabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve kaliteli bir hizmet almak herkesin beklentisidir. Fuga mobilya en modern tasarımları en iyi malzemeler ve kaliteli işçilikle birleştirerek sizlerin beğenisine sunuyor. Fuga Mobilya özellikle yemek odası, oturma odası ve genç odasına yönelik hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra yatak odalarında da oldukça güzel seçenekleri mevcuttur.

Fuga Mobilya Yatak Odaları Ve Fiyatları

Fuga markasının ürettiği; LIR, VANI, SEA, JP, PENA, XL, JEVEL, MIO, TACO ve LAMI yatak odaları modern tasarımları ile her zevke hitap ediyor. Yatak odanız için kullanmak istediğiniz modellerden herhangi birini fuga mobilya saymış olduğumuz modeller veye diğer modelleri arasından seçebilirsiniz.

Fiyatları: Yatak odası modellerinin ortalama fiyatları 1.500 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Fuga Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları
Dekoratif anlamda oldukça şık ve modern aksesuarların yer aldığı oturma odası grupları evinizde gözle görülür bir fark yaratacaktır. MOTTO, NAPA, DAMLA, DAMLA KÖŞE, TERA KÖŞE, RUBY, ROMA, GANA, DAKAR KÖŞE, KARE, MANTA, DUMA, RADYUS, DORA, ELIPS JOSEFIN, JP JOSEFIN ve LOTUS firmanın en çok satan oturma odası modelleridir. Oturma odası ürünlerin fiyatları 1500 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Fuga Mobilya Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Fuga Mobilya yemek odası konusunda ayrıca dikkatli çalışmaktadır. Firmanın en güzel yemek odası modelleri arasında NIL, BOX, WALL, BLACK, LINE, DIA, MARE, FLAT, AXES, TARGA, HARVEL, DRAGOS ve DALİ modelleri yer almaktadır. Dekor açısından oldukça şık duran bu yemek odaları sayesinde artık yemekleriniz çok daha eğlenceli olacak. Yemek odası ürünlerin fiyatları 1000 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir.

Fuga Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Genç odası sektörüne de el atan firmanın FAIR, JEWEL ve MIO isimli modelleri bulunmaktadır. Genel olarak her gencin isteğini karşılayabilecek bu odalar çocuğunuzun daha huzurlu olmasını sağlayacaktır. Genç odası ürünlerinin fiyatları 1000 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Kısacası şık bir eve kavuşarak çok daha özgün ve kaliteli bir yaşam yaşamak istiyorsanız, Fuga Mobilya isteklerinizi tam anlamı ile karşılayabilecek ender mobilya firmalarından birisidir.
Şık ve modern tasarımlarıyla akla ilk gelen markalardan biri olan Fuga Mobilya, tasarımlarına her zaman konfor ve işlevselliği katarak göz dolduruyor. Herkesin yaşam alanına sanatsal bir vurgu yapmayı iyi bilen Fuga Mobilya, dekorasyon ürünlerinde ki estetik dokunuşlarla görenleri büyülüyor. Evini yeniden dekore etmek isteyenler ve yeni ev kuran yeni çiftler hayatınıza yenilik getirmek için ve evlerinize heyecan katmak için mutlaka Fuga Mobilya’yı ziyaret edin. Gördüğünüz yenilikler karşısında şaşıracaksınız. İyi seyirler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ