Farklı ve İlginç Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma odalarında Tüm kalıpların dışına çıkacağınız farklı ve ilginç oturma odası dekorasyon fikirlerini sizler için hazırladık.

  • 28 Aralık 2015
  • 8.184 kez görüntülendi.

Farklı ve İlginç Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma odasında tüm kalıpların dışına çıkmak isteyenler, farklı ve ilginç bir tasarım arıyorsanız sizler için oluşturduğumuz resim galerimize göz atmanızda fayda var. En modern tasarımlarda farklı dizaynların yanı sıra klasik görünümü içerisine alan çok değişik tasarımlarda var. Düz çizgilerin pembe, kırmızı ve sarı renklerin yanı sıra, duvarlarda kullanılan dekoratif şekiller oturma odanızın havasını komple değiştiriyor. Oturma odasında büyük boy çiçekler kullanarak egzotik hava katabileceğiniz farklı oturma odası tasarımları ile duvarlarda kullanılan şekil ve desenlerle ilginç oturma odası dekorasyonları elde etmek mümkün.

Farklı ve İlginç Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

İlk resimde gördüğünüz camda kullanılan 30 küçük kare şekli, dekoratif yer minderleri, ahşap tavan aydınlatmaları farklı ve ilginç oturma odası dekorasyon fikirlerine bir örnek niteliğinde iken ikinci resimdeki büyük oturma odası tasarımın zirve noktası olarak adlandırılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ