Evkur Mobilya

  • 26 Mart 2015
  • 2.667 kez görüntülendi.
Evkur Mobilya

Evkur Mobilya, günümüzde bir çok ilde hizmet veren Evkur Alışveriş Merkezleri kapsamında, müşterilerine Evkur Alışveriş Merkezleri uzmanlığı ile mobilya satış hizmeti vermektedir.

1972 yılında Murat Halı Mağazaları ismi ile kurulan Evkur mobilya, 1987 yılında konsept değişikliği yaparak perakende satış mağazası şeklinde hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılına kadar Murat Halı Mağazaları adı altında bir çok ürünün satışını yapan mağaza, 1994 yılında Evkur Alışveriş Merkezleri adını almıştır. Günümüzde İstanbul’da 26, yurt genelinde 54 olmak üzere 80 mağazada 86.000 çeşit ürünün satışını yapan mağazalarda, en önemli ürün çeşitlerinden birisi de mobilyalardır.

Evkur Mobilya, ev dekorasyonu için olmazsa olmazlar arasında yer alan mobilya modellerini, dekorasyonu ön planda tutan herkes için mağazalarında geniş bir şekilde sergilemektedir. Bu modeller arasında yemek odaları, yatak odaları, masa ve sandalyeler bulunmaktadır. Mobilya seçimini uzman personeller ile birlikte yapmanın sizi her zaman bir adım öne geçireceği unutulmamalıdır.

İnsanın en fazla huzur bulduğu yerde, yani evde kusursuz bir dekor yaratmak ve bu dekoru mobilyalar ile oluşturmak için Evkur Mobilya yurt çapındaki bir çok mağazası ile sizi bekliyor.

evkur mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ