Evinizi Mimarımızla Dekore Etmeye Ne Dersiniz?

İnsanoğlu tarih boyunca sürekli bir barınma ihtiyacı duymuş ve bu ihtiyacını karşılarken bulunduğu coğrafyanın yaşadığı yerin tehlike durumuna ya da yapmış olduğu işe göre barınağını düzenlemiştir. Doğal faktörler insanları bazen bir mağarada bazen yerin altında bazen de yüksek bir ağacın üstünde yaşam alanı oluşturmaya itmiştir.

  • 02 Eylül 2016
  • 5.970 kez görüntülendi.

EVİNİZİ DEKORE ETMEYE HAZIR MISINIZ

    İnsanoğlu tarih boyunca sürekli bir barınma ihtiyacı duymuş ve bu ihtiyacını karşılarken bulunduğu coğrafyanın yaşadığı yerin tehlike durumuna ya da yapmış olduğu işe göre barınağını düzenlemiştir. Doğal faktörler insanları bazen bir mağarada bazen yerin altında bazen de yüksek bir ağacın üstünde yaşam alanı oluşturmaya itmiştir. Güvenliği ve işlevi tam olarak yerine getiren bu konaklama alanı sosyal bir varlık olan insan tarafından artık dekore edilmeye başlanılmıştır. Kimi zaman bir mağaranın duvarında  gördüğümüz sanatsal çalışmalar şilerleyen zamanlarda farklılaşmış ama ana gaye değişmemiştir: İnsanı mutlu edecek bir ortam.

Sanayileşmenin etkisiyle seri üretim kanalları açılmış bunun sonucunda birçok kolaylık hayatımıza girmesine rağmen diğer taraftan da kişiye aidiyet kavramı yerle bir olmuştur. Tüketen, sosyalleşen insanın farklı  ve özgün olduğunu gösterecek kartları elinden alınmıştır.

Evinizi dekore ederken artık site site dolaşıp “acaba bu koltuk takımı,perde,duvar kağıdı,halı,kitaplık… vb odamda nasıl durur”  diye düşünmeye son. Tek yapmanız gereken istediğiniz bir odanızın(mutfak-salon-oturma odası-banyo-antre-balkon) görselleri ,varsa özel istekleriniz ile birlikte basit şekilde çizilmiş mekan krokisini (ölçülü) göndermeniz. Mimarlarımız Mehmet Türkoğlu-Bilal Gökgün( Proje Atölyesi)  tarafından gönderdiğiniz görseller ve çizimler sonucunda isteklerinize paralel bir tasarım ile yeniden odanızı dekore edelim. Mekanın 2 açısından her alanın görüleceği şekilde 2 adet 3 boyutlu görsel tarafımızdan size ulaştırılacaktır.

İsteklerinize zevklerinize uygun  işlevsel tasarımlarımızı deneyimlemek için iletişim kutusundan bize ulaşabilirsiniz.

Yapmış Olduğumuz Çalışmalar

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ