Enza Home Köşe Takımları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Enza Home pek çok dekoratif ve kullanışlı ürünleriyle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Şık tasarımları ve eşsiz konforuyla misafirlerinizi ve sizleri büyüleyecek olan Enza Home geniş ürün yelpazesi ve renk renk, çeşit çeşit modelleriyle her zevke ve her eve hitap ediyor.

  • 23 Haziran 2016
  • 10.345 kez görüntülendi.

ENZA HOME KÖŞE TAKIMI

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Enza Home pek çok dekoratif ve kullanışlı ürünleriyle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Şık tasarımları ve eşsiz konforuyla misafirlerinizi ve sizleri büyüleyecek olan Enza Home geniş ürün yelpazesi ve renk renk, çeşit çeşit modelleriyle her zevke ve her eve hitap ediyor. Klasik modeller dışında oldukça farklı ve özel modellerle evlerimizde aradığımız şıklığı buluyoruz. Özellikle salonlarımızı öne çıkaran koltuk takımlarımız için Enza Home alışılmışın dışında oldukça kullanışlı ve dekoratif ürünlerle karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda hanımların ve beylerin vazgeçemedikleri dekor ürünlerinden olan köşe takımları,Enza Home’nın sunumuyla farklılığını ortaya koyuyor. Alışılagelmiş koltuk takımlarından sıkılanlar ve evinde farklı bir ambiyans oluşturmak isteyenler için köşe takımı modelleri öne çıkıyor. Spor-şık tarzı ile evinizde özgün bir ortam yaratabilir,  rahatlığı şıklıkla buluşturabilirsiniz. Şıklığı ve konforuyla olduğu kadar, her zevke hitap eden renk ve desenleri, uzun yıllar kullanım sağlayan kalitesiyle de salonlarımızın vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor.

ENZA HOME KÖŞE TAKIMI ÇEŞİTLERİ

Enza Home köşe takımı modellerine baktığımız zaman renk renk, çeşit çeşit dekoratif ürünlerle karşılaşıyoruz. Bu modellerden en az bir kaçı muhakkak zevkinize ve ev tasarımınıza hitap edecektir.

Evlerinizin genel havasına uyum sağlayacağını düşündüğümüz model ise Toronto. Ergonomik bir yapıya sahip olan Toronto modelin en önemli özelliği açılabilir bir yatak olarak kullanılması ve bir kısmını baza olarak kullanım fırsatı sunmasıdır.

Öne çıkan modellerden bir diğeri ise Kanyon Köşe Takımı. Bu modelin tercih edilmesindeki en önemli sebep, arka kısmına monte edilmiş bir kitaplığa sahip olmasıdır. Bu kitaplığın tasarlanma şekli köşe takımına modern ve dekoratif bir görünüm kattığı gibi aynı zamanda fonksiyonelliğiyle de kullanışlı hale gelmiştir. Ayrıca yan kısımda da tekrar ahşap formda tasarlanmış opsiyonel bir sehpa eklenmiştir. Evlerinde dekorasyon ve fonksiyonelliği birleştirmek isteyen kullanıcıların en özel seçeneği olan Kanyon Köşe Takımı,farklı renk seçenekleriyle de göz kamaştırıcı görünüyor.

Bu yazımızda sizler için Enza Home Köşe Takımı Modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ