Enne Mobilya

  • 27 Nisan 2015
  • 4.586 kez görüntülendi.
Enne Mobilya

ENNE Mobilya, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda profesyonel ellerin sihirli dokunuşlarını tercih edenler için 1999 yılında Ankara’da kuruldu. ENNE yalnızca bir mobilya firması değil; aynı zamanda bir iç mimarlık firmasıdır. ENNE Mobilya’nın mobilya koleksiyonu, imzasını attığı bir çok iç mekan projesi esnasında oluşmuş, kağıt üzerinden çok uygulamalar esnasında oluşan mobilya modelleri çok özel bir koleksiyonun parçalarını bir araya getirmiştir.

ENNE Mobilya, gerçekleştirdiği tüm projeler kapsamında mekanlarda göz alıcı dekor çalışmalarına imza atmış; bunu yaparken de klasik ile moderni ayırmak yerine, klasik olanı modern çizgilerle yenilemiştir. Dekorasyonu kendi çizgileri ile yeniden tanımlayan ENNE Mobilya, iç mimarlık alanındaki uzmanlığını mobilya alanına da taşıyarak; yepyeni bir dekorasyon anlayışı oluşturmuştur.
enne mobilya

Ürün grupları arasında berjer, kitaplık, koltuk, köşe koltuk, konsol, masa, sandalye, sehpa, tv ünitesi ve puflar bulunan Enne Mobilya, farklılık arayan ancak klasikten de kopamayan herkes için vazgeçilmez bir firma olmuştur.

ENNE Mobilya’nın web sitesi olan ennemobilya.com.tr adresine girerek, bugüne kadar tasarlanan ve başarı ile uygulanan bir çok projeyi tüm detayları ile görebilir; hem gerçekleştirilen projelerin farklı ve profesyonel çizgilerine göz atabilir, hem de o projeleri ilham kaynağınız olarak baz alabilirsiniz. Ben çok daha farklı bir şey istiyorum diyorsanız, ne istediğinizi ENNE Mobilya’ya anlatın, gerisini uzman ellere bırakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ