En Şık Avize Modelleri

En şık avize modelleri; salon, oturma odası, yatak odası, mutfak modelleri ve mobilyalar ile harika bir uyuma sahip olacak.

  • 02 Mart 2016
  • 50.376 kez görüntülendi.

En Şık Avize Modelleri

Oda, salon, mutfak veya banyo evinizin hangi köşesi olursa olsun akşam vakitlerinde ışıklar yandığında ilk dikkat çeken nokta şüphesiz ki aydınlatmalar olacaktır. Sizde çevrenizdeki insanlara akşam vakti bir odaya girdiğinizde ilk dikkat ettiğiniz aksesuar hangisi? Diye sorarsanız, ağırlıklı olarak en fazla ‘avize, ışıklar, lambalar’ cevabını almanız muhtemel. Avize cevabını almasanız dahi ev dekorasyonu yaparken uygunsuz bir avize kullanmak istemezsiniz.

Mobilya çeşitlerine göre ışıklandırmalarda seçeceğiniz avizelerde farklılık gösterir.  Avize bir odanın kendine gösterme şeklidir. Odanın dekorasyonuna göre dizayn edilmiş bir avize her zaman için farklı bir atmosfer ile insanları etkisi altına alabilir.

Avize Seçerken Dikkat Edilecekler

  1. Canlı renklere sahip köşe takımı veya koltuk takımı olan bir salonda bol ışıklandırmalara sahip görsel tamamlayıcı bir avize tercih etmelisiniz.
  2. Genellikle salonlara göre daha az eşyanın bulunduğu oturma odalarında gözleri yormaması için daha az ışıklandırma sağlayan ve odadaki diğer mobilyalarla uyumlu bir avize tercih etmeniz gerekir.
  3. Kadınlar gün içerisinde gerek yemek işleri, gerek arkadaş sohbetleri için en fazla mutfakları kullanır. Mutfakta daha iyi bir görüş açısı için bol ışıklandırmalı avizeler tercih edebilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz avize modelleri 2016 yılın en şık avizeleri olacak. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne, ihtiyacına ve kendi zevkinize en uygun olan avize modelini aşağıdaki resim galerisinden seçebilir veya bu galerideki avizelerden fikir elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ