En Güzel Kahve Takımları

Her yudumunda keyif veren, hoş sohbetlerle süslediğiniz kahve keyfiniz için tek ihtiyacınız; tasarımıyla, şekliyle ve kullanımıyla göz alıcı hale gelen kahve fincanlarıdır

  • 03 Haziran 2016
  • 4.802 kez görüntülendi.

KAHVE FİNCAN MODELLERİ

Her yudumunda keyif veren, hoş sohbetlerle süslediğiniz kahve keyfiniz için tek ihtiyacınız; tasarımıyla, şekliyle ve kullanımıyla göz alıcı hale gelen kahve fincanlarıdır. Kahvenizin tadı kadar sunum şekliniz de önemlidir. Her ne kadar söz konusu kahveymiş gibi olsa da aslında kahvenin beraberinde gelen hoş sohbetlerin kırk yıl hatırı vardır. Bu güzel anları paylaştığınız değerli dostlarınıza da şüphesiz ki en güzel sunumları hazırlamak istersiniz. Bunun için hem sohbetlerinizi hem mutfağınızı hem de vitrinlerinizi süsleyecek tasarım fincanlara ihtiyacınız vardır.

Kahve tutkunları genelde bağımlısı oldukları markadan başka kahve içmezler. Buna dikkat ettiğimiz kadar sunum yaptığımız fincana da dikkat etmemiz misafirimizi oldukça memnun edecektir. Fincan çeşitliliğinden dolayı şanslı olduğumuz kadar bir o kadar da kararsız kalabiliriz.

KAHVE FİNCANI SEÇİMİNDE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKENLER

Piyasada inanamayacağımız kadar fazla ürün çeşidi var ve hepsi birbirinden göz alıcı. Fakat tabi ki bu seçimi yaparken de bir kaç küçük ayrıntıya dikkat etmeliyiz. Öncelikle tabi ki zevklerimiz ön plana çıkıyor. Tasarım ve desen anlamında kahve fincanlarımızı ufak ve gereksiz bir ayrıntı olarak görmeyip, küçük detaylardan büyük bir bütünlük yaratabileceğimizi unutmamalıyız. Fincanlarımız eğer vitrinde veya mutfağımızın dışarıdan görünebilecek bir bölümünde ise genel renk ve tasarıma uygun modeller seçilmelidir. Örneğin geleneksel bir mutfağa sahipseniz fincanlarınızda modern spor tarz da değil, klasik desenli modellerden seçilmeli. Ayrıca evimizde ağırladığımız misafirlere bağlı olarak fincanlarımızdan takım oluşturmak da isteyebiliriz. Fincan takımları genelde iki kişilik ya da altı kişilik olarak sunulur. Böyle durumlarda evimizde ağırladığımız misafir yoğunluğuna göre seçim yapabilirsiniz veya eşinizle baş başa içeceğiniz kahve keyfiniz için ikili özel modeller tercih edebilirsiniz.

SON YILLARIN KAHVE FİNCANI TRENDLERİ

Son yıllarda beyaz üzerine işlemeli, ince fincan takımlarından uzaklaşılmış, daha modern ve spor tarzda ürünlere ağırlık verilmiştir. Hanımların işini kolaylaştırmak amacıyla lokum ve çikolata ikramları için fincanın yanına bu sunumu tamamlayacak çok fonksiyonlu şekerlikler eklenmiştir. Bu ikramınız için ayrı bir tabak çıkarmanıza gerek kalmadığı gibi iki tasarımın birlikte oluşturduğu hoş görünüm de göz alıcı etki yaratmaktadır.

Bu yıl tüm ürünlerde olduğu gibi kahve fincanlarında da kişiselleştirmeye oldukça önem verilmeye başlanmıştır. Eşinizle birlikte yudumlayacağınız ikili kahve fincan takımları için isimlerinizin, evlilik tarihinizin yazdığı özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu modeller mutfağınıza hoş bir hava katacağı gibi, içtiğiniz kahvelerle de içinizi ısıtacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ