En Dekoratif Ayna Modelleri

Salon, oturma odası, banyo ve yatak odası için en dekoratif ayna modelleri. Odaya göre en doğru ve dekoratif ayna modelini seçerken dikkat etmeniz gerekenler.

  • 20 Mart 2016
  • 17.100 kez görüntülendi.

En Dekoratif Ayna Modelleri

Aynalar evin hem dekoru için hem de evi büyük göstermek için kullanılır. Eve aydınlık ve şıklık kazandıran aynalar kullanılan mekanlara göre değişiklik gösterir.

Salon İçin Ayna Seçimi: Genellikle az ışık alan salonlarda aynanın bol kullanılması gerekir. Tek camlı salon odalarında camın tam karşısına kullanılacak ayna evin daha aydınlık ve geniş görünmesine yardımcı olur. Diğer yandan camlı taşlı aksesuarlar ve aynalı dizayn edilecek sehpalarda ışık huzmeleri yayarak salonun daha rahatlatıcı olmasına yardımcı olur.

Yatak Odası İçin Ayna Seçimi: Yatak odasında aynanın açısı dikkat edilmesi gereken bir husustur. Yatak odalarında genellikle çerçevesi olmayan birden fazla ayna bir arada kullanılabilecekken diğer bir seçenekte geniş boy aynaları tercih edilmelidir.

Çocuk Odası İçin Ayna Seçimi: Dekoratif, renkli ve canlı olması gereken çocuk odası aynaları seçiminde bu özellikleri ilk plana almalısınız. Çocuğunuza zarar gelmeyecek keskin olmayan ayna modellerini tercih edin ve yükseklerde değil çocuğun boy hizasını baz alın.

Koridor Ayna Seçimi: Evin iç kısmında kalan ve neredeyse karanlıkta kalan koridorlar için bol ayna kullanılması gereklidir. Apliklerin karşılarına yerleştirilerek daha geniş ve ferah görünen koridorlara geometrik şekilli aynalar çok yakışır.

Banyo Ayna Seçimi: Klasik olan lavabo üstüne asılan aynalar dışında küçük banyolarda bir duvarı komple ayna ile kaplamak harika olur. Banyoda kullanılan büyük aynalar hem banyoyu genişletir hem de dekoru güzelleştirir.

Dekoratif Ayna Modeli Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ