Elif Mobilya Oturma Grupları

Elif Mobilya;1992 yılında Kayseri’de 400 metrekarelik bir tesis de yaylı kanepe üretimiyle ismini yavaş yavaş duyurmaya başlamıştır.

  • 10 Haziran 2016
  • 11.903 kez görüntülendi.

 

Elif Mobilya;1992 yılında Kayseri’de 400 metrekarelik bir tesis de yaylı kanepe üretimiyle ismini yavaş yavaş duyurmaya başlamıştır.Daha sonra takip etmiş olduğu dürüst,üretken ve güvenilir yapısıyla Kayseri Organize Saniye Bölgesi’ne taşınarak üretim tesisini 400 metrekareden  20000 metrekareye taşımışdır.

Elif Mobilya, kullanıcılarının keyifli ve güzel vakit geçirebileceği özel tasarımlar sunmayı hedeflemiştir. Özel tasarımlarla özel anlar yaşatmayı hedefleyen Elif Mobilya sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır. Seçmek istediğiniz ürünü sizinle birlikte tasarlayıp üretmekle kalmaz, evinize kadar da teslim eder.

Mobilyanızın kullanışlı ve uzun ömürlü olmasının yanında kuşkusuz ki özel dokunuşlara ve benzersiz bir tasarıma sahip olmasını istersiniz.Elif Mobilya isminden de anlaşılacağı gibi bu anlamda lider özelliğine sahiptir ve aklınızdaki ürünü sizlere sunmakta oldukça başarılıdır. Renk renk, desen desen mobilyalarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da kullanıcıların karşısına çıkarak, sizleri muhteşem tasarımlarla buluşturmaya devam ediyor. Showroomlarda birbirine oldukça benzeyen birçok mobilya şüphesiz ki sizlerin satın alımınızı bekliyordur. Moda tabiriyle müşteriye sunulan bu klasikleşmiş modellerin dışına çıkıp aklınızdaki tasarıma ulaşmak istiyorsanız Elif Mobilya tam size göre. Hayal edileni ortaya çıkarmak konusunda oldukça iddialı olan Elif Mobilya eşsiz ve benzersiz ürünler sunmaktan vazgeçmiyor.

ELİF MOBİLYA ÜRÜN KATEGORİSİ

Elif mobilya yemek odası, yatak odası, oturma grupları, köşe koltukları ve ünitelerle özgür tasarım anlayışını sizlerle buluşturuyor.

Bu yıl yatak odası modellerinde ahşap ve büyük aynalara sahip tasarımların yanında, beyaz ve lake ürünlere de yer verilmiştir. Her zevke ve tasarıma uygun özgün modellerle heniş bir ürün kataloğuna sahiptir.Dolap ve şifonyerlerde özel işlemli desenler sıklıkla kullanılırken odanın ferah bir havaya sahip olmasına dikkat edilmiştir.

Elif Mobilya yemek odalarında ise eskiden kalan vitrin alışkanlığı günümüze tekrar taşınmıştır. Konsol ve aynalara özel bir önem verildiği gibi, neredeyse tüm yemek odası takımlarında lake detaylara yer verilmiştir.

Oturma gruplarında en çok dikkat çeken nokta, ferah ve aydınlık bir ortam oluşturmak için canlı ve açık renklerin kullanılmış olmasıdır. Bazı modellerde orta sehpa önemli bir ayrıntı oluştururken, bazı modellerde ise orta sehpa yerine puf ve büyük yastıklar kullanılmıştır. Böylelikle daha rahat ve modern tarzda bir oturma grubu tasarlanmıştır.

Köşe koltukları her evin kurtarıcısı olarak bilinir. Kimi zaman tek bir köşe koltukla odanın tasarımını tamamlarken, kimi zaman da rahat bir oturma odası hayalimize kavuşmuş oluruz. Açılabilir formda ve sehpa eki olan köşe koltukları, şıklık ve konforu bir arada sunuyor.Ayrıca neredeyse tüm köşe takımlarında yer alan puf görünümlü orta sehpalar da salonunuzda bir bütünlük oluşmasını sağlıyor.

Televizyon ünitelerinde ise tasarım ve şıklığa önem verilirken aynı zamanda fonksiyonel ve kullanışlı olması da dikkat çekmektedir. Televizyonunuzu konumlandırmak dışında kitaplık, konsol ve vitrin görevi de gören bu ürünler salonların en göze çarpan ürüne olmaya aday görünüyor.

Bu yazımızda sizler için elif mobilya ürün gruplarını tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ