El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri

El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri Modası Geçmeyecek Modellerin Başında Geliyor. Sizler için Hazırladığımız En Güzel El Örgüsü Dantel Mutfak Perde Modelleri.

  • 11 Mayıs 2016
  • 36.790 kez görüntülendi.

El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri

Evimizde geleneksel bir hava yaratmak için modası hiçbir zaman geçmeyen tasarım ürünlerini günümüze taşıyabiliriz. Bu tasarımlardan biri büyük bir emekle hazırlanan el örgüsü modellerdir. El örgüsünden bahsederken her ne kadar masa örtüleri, aksesuarlar akla gelse de nostaljiyle tasarımın harmanlanmış hali olan özel işlemeli el örgüsü dantel perdeleri unutmamak gerekir.

Son zamanlarda her ne kadar stor perdeler ve hazır modeller tercih edilse de evinize geçmişten kalan bir esinti katmak istiyorsanız el örgüsü dantel perde modelleri tam size göre. Bu modeller evin her odasında kullanılmasına rağmen en şık ve en gösterişli tasarımlar mutfak camlarında sergileniyor. Genelde ufak pencerelerde daha çok tercih edilen ve mutfakta  göz alıcı bir etki yaratan bu perdeler, günümüzün klasikleşmiş modellerinden çok daha farklı bir tasarım harikası sunacaktır.

El örgüsü mutfak perde modelleri kullanıcının zevkine ve mutfak dekorasyonunun ahengine göre farklılıklar gösterebilir. Bu modellerin en iyi yanı, hazır perdelerde olduğu gibi belli modellere bağlı kalmadan isteğinize göre perdenizi tasarlayabilmeniz olacaktır.

El örgüsü dantel mutfak perde modellerinde genellikle tercih edilen şekiller; çiçek, kuş, kelebek, farklı geometrik şekiller ve boydan boya devam eden özel işlemeli desenler. Her ne kadar beyaz ip kullanılsa da, kişinin zevkine ve mutfağın genel dekorasyonuna göre bu modellerde farklı renklerde de kullanılabiliyor.

Son zamanlarda boydan boya uzayan gül desenli perdeler tercih edilir hale gelmiştir. Tabi deseni seçmekle iş bitiyor diyemeyiz. Eskiden klasikleşmiş beyaz el örgüsü perdeler revaçta olsa da bu yıl mutfağın dekorasyonuna göre farklılık gösterebilen çeşitli renklerde dantel modeller de karşımıza çıkıyor. Mutfağınızın rengine ve kendi zevkinize göre, istediğiniz rengi ve istediğiniz modeli seçerek evinizde geleneksek ve modern havanın harmanlanmış halini yakalayabilirsiniz.

El Örgüsü Dantel Mutfak Perde Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ