Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Lüks Duvar Kağıdı Modelleri: Mobilya, salon, yatak odası, genç odası ve oturma odası için tercih edilebilecek lüks duvar kağıdı çeşitleri.

  • 31 Ocak 2016
  • 119.008 kez görüntülendi.

Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Mobilya, salon, yatak odası, genç odası, oturma odası ve koltuk takımlarına yakışan en güzel duvar kağıdı resimleri. Bu yıl duvar kağıdı modelleri, estetik bir tasarıma sahip. Ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu için yapabileceğiniz dekoratif duvar kağıtları mobilya ve koltuk takımlarınızın tamamlayıcısı niteliğinde olacak.

Lüks duvar kağıdı modelleri arasından tercih yaparken kolay temizlenebilen, leke ve kir tutmayan modelleri tercih edin, kolay temizlenmeyen duvar kağıtları zamanla solar ve değiştirilme ihtiyacı ortaya çıkar.

Lüks duvar kağıdını tercihe göre evinizin tüm duvarlarınıza uygulayabileceğiniz gibi yalnızca bir odaya hatta sadece bir odanın tek duvarına uyguladığınızda dahi odanıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Genç odası, yatak odası, salon, oturma odası ve hol için tercih yaparken mutlaka o kısımdaki mobilya, halı, perde ve diğer aksesuarlarla uyumlu bir tercih yapmaya çalışın.

Taş duvar şeklindeki duvar kağıtları ilk çıktıkları zaman çok moda olmuşlardı, şimdilerde ise tamamlayıcı nitelikteki duvar kağıtları moda. Nedir bu tamamlayıcı duvar kağıtları? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim.

Dekorasyonu tamamlayıcı duvar kağıtları galerimizde görebileceğiniz gibi örneğin kitaplık şeklinde olabileceği gibi mobilyaların renk uyumunu tamamlayan çiçek desenleri veya karma desenlerden oluşabilir.

Lüks Duvar Kağıdı Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ