Doğtaş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Mobilya sektöründe güçlü bir tasarım ve dekorasyona imza atan Doğtaş Mobilya, Doğtaş ismiyle 1987 yılından bu yana üretim ve satışına devam etmektedir.

  • 06 Haziran 2016
  • 7.606 kez görüntülendi.

En Yeni Doğtaş Mobilya Oturma Grubu

Mobilya sektöründe güçlü bir tasarım ve dekorasyona imza atan Doğtaş Mobilya, Doğtaş ismiyle 1987 yılından bu yana üretim ve satışına devam etmektedir. 1982 yılında bu sektöre atıldığında henüz markalaşmamıştı,ancak üretimlere başlamıştı. Çanakkale’de varlığı sürdüren Doğtaş Mobilya 70.000 metrekarelik alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerini bölge bayilikleri, showroomlar  ve tali bayiliklerle tüketiciye sunmaktadır.

Her yıl özel koleksiyonlarıyla karşımıza çıktığı gibi bu yıl da eşsiz tasarımları ve kalitesiyle bizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her eve, her zevke hitap eden Doğtaş Mobilya modern mobilya sektöründe yerli üretimin öncülerindendir. Kaliteli üretimi ve özgün tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanarak, fonksiyonelliği ve işlevselliğiyle de oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır.

Kendi ifadelerinde de yer aldığı gibi modern ve özgün çizgilerin estetik ve konforlu bir tasarıma dönüşmesi üretimlerini gerçekleştiriyorlar. Bu noktada müşterinin de sahip olmak istediği özelliklere yaklaşmış oluyoruz. Özgün dokunuşların konforlu ve kullanışlı mobilyalara dönüşmüş hali kuşkusuz her ev hanımının hayalidir. İşte Doğtaş Mobilya bu hayalinizi gerçekleştiriyor ve bu yıl da eşsiz güzellikteki ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Doğtaş Mobilya’nın üretiminde salon takımları, köşe takımları, berjer modelleri ve maxi gruplar yer almaktadır. Ağırlıklı olarak butik üretime önem verildiği gibi, alışılagelmiş tasarımların dışına çıkmayı da hedeflemişlerdir. Tasarımlarında özel dokunuşlara yer veren ve renklerin ahengini ciddi anlamda önemseyen Doğtaş Mobilya bu yıl da kuşkusuz en trend modellerle evimizi renklendirmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ