Dinarsu Mobilya

  • 10 Mart 2015
  • 2.137 kez görüntülendi.
Dinarsu Mobilya

Dinarsu Mobilya, 1955 yılında üretime başlayan Dinarsu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Dinarsu, kuruluşunun 20. yılında Çerkezköy’de yeni tesislerine taşınmış, sonrasında Erdemoğlu şirketler topluluğuna dahil olmuştur. Her geçen gün ürün yelpazesini ve teknolojisi geliştirerek yoluna devam eden şirket, halı konusundaki uzmanlığının ardından aynı disiplin ve yenilikçi bakış açısı ile ev dekorasyonu söz konusu olduğunda halının eşi sayılabilecek olan mobilya üretimine de başlamıştır.

Dinarsu markasının verdiği güven ile dekoratif mobilyalar üreten Dinarsu Mobilya, evlerde hoş bir dekor yaratmak için ürettiği yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları, tv üniteleri, yataklar, bazalar, başlıklar ve genç odaları ile dekorasyon alanında yeni bir bakış açısının kaynağı olmayı başardı.

Mobilya gibi dekorasyonu tam anlamı ile tamamlayan; ancak bir çok detaydan oluşan ürünlerin kalitesini anlamak çoğu zaman mümkün değildir. Çocuk güzel görünen bir mobilya, ilerleyen zamanlarda çok rahatsız çıkabilirken; çok rahat görünen bir mobilya ise zaman içerisinde çok kalitesiz malzemelerinden dolayı sorunlara yol açabilir. Mobilya gibi uzun yıllar kullanılacak bir ürün için işi şansa bırakmak istemeyen hemen herkesin tercihi yıllardır Dinarsu Mobilya olmaktadır.

dinarsu mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ